หัวข้อ: อย่าล้อเล่นกับความรัก

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    เฮ้ออออออออ ความรักมักมาพร้อมกับความทุกข์ จริงหรือป่าวน้อออ

หลายๆ คน คิดว่าเป็นเรื่องสนุก ที่ได้หว่านเสน่ห์ให้กับผู้อื่น หยุดซะเถอะนะคะ
    มันเป็นการสร้างวิบากกรรมต่อกัน แค่คิดก็ผิดแล้ว
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ล่าแต้มปานฟุตบอลน้ออ้าย ความรักไผกะมีทุกคนละครับ ความรักเป็นสิ่งที่สวยงามและทุกคนปรารถนา แต่ความรักเฮ็ดให้เจ็บความรักกะกลายเป็นยาพิษหรือยาขมได่เช่นเดียวกันครับ
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ peepoa007
    หากความรักคือความทุกข์
    แล้วความสุขคืออะไร
    หากความรักคือความเสียใจ
    แล้ว ทำไมใยใจยังต้องความรักคือความสุขใช่ทุกข์โศก
    คนทั้งโลกรักกันปันสงสาร
    รักจากใจ ผูกพันฝันชื่นบาน
    รักเปรียบปานน้ำผึ้งหวานตรึงทรวงคำเอย..อย่าสิมาจาเว้าให้อ้ายคะนิงนำหลายถ่อน
    ยามมื้ออ้ายนอนไข่ บ่มีผู้สิเหลียวหา
    อยากเจรจาพาที กะบ่มีให้พอกุ้ม..นางเอย..
    อยากเด้หล่า อยากไปหาอยู่เมืองลาง
    คนที่ใจอ้างว้าง บ่มีเว้นสิคิดถึง
    ได้แต่คิดนำเจ้า บ่วายบ่เว้นวาง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ฮ่วยๆๆๆอ้ายพล บ่เคยไปเด้อสนามหลวงนะ ไปแต่แถวพระรามเก้าครับฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หลินปิงน้อย
    น้องหลินพอสิฮู้แล้วบาดนี่ ถ้าหลินมีปัญหาเกี่ยวกับความรักสิปรึกษาไผ
    จั้งได๋หลินขอฝากโตเป็นลูกศิษแน้เด้อจร้า ข้าน้อยขอคาราวะธุจ้าธุจ้าธุจ้า

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    แฮ่ม...น้องหลินจ๋า มื่อนี่อาจารย์ซงสิอกหักนี่ล่ะ ขออนุญาตอาจารย์ไปทำใจก่อน อาจารย์สิมาให้คำปรึกษาดอกเด้อ ฮ่า ๆ ๆ ๆ ๆ ....ป๊าด ศิษย์น้องน่ารักจัง ยกย่องศิษย์พี่เกินไปแล้ว ข้ารู้สึกเกรงใจเหลือเกินแม่นาง อะหื้ยย 555

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ข้าวปาด
    บล็อก
    1
    อย่าล้อเล่นกับความรัก วะติอ้ายพล
    ไคอยุ่ ข้าวปาดบ่เคยล้อเล่นจักเทือ
    กับความรักนิ มีตะเอาจริงเลย อิอิ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ป๊าด เอาจริงโลดซั่น เอิ๊ก ๆ ๆ ระวังแนเด้อล่ะปาดดดดดด

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ mewcoppy
    ผมว่านำอยู่ดอกครับ โลกไซเบอร์ เอแต่ผมมักล่าแต้มเด้ครับฮ่าๆๆย่านๆเด้อครับ สมัยนี่โรคภัยมันหลาย ใผหลายใจเซาซาเด้อยกเว้นผมจักคน อิๆๆ:l-

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ ไอ้เก่ง คนเลย
    เจ๋งครับอ้าย..................ได้อ่านแล้ว..........กะคิดอิหยังหลาย ๆ อย่าง ได้หลายเติบครับ......
    ท่องคำว่าทำใจ

Tags for this Thread