หัวข้อ: มือถือ(อิหลี)ถู๊กถูก(ที่สุดนำ)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวจีดส์

มือถือ(อิหลี)ถู๊กถูก(ที่สุดนำ)

บ่ฮู้ซิเฮ็ดหยัง..มื้อนี่เบื่อๆในอารมณ์ก้อเลยไปหามือถือราคาถูกๆมาฝากพี่น้อง

มือถือ(อิหลี)ถู๊กถูก(ที่สุดนำ)

พี่น้องลองทายซิว่ามือถือเครื่องนี้ราคาท่อใด๋(ยังทันแม่นราคาไนเมืองไทยเด้ครับ แต่ขั่นเข้ามาแล้วก้อคือซิบ่ต่างกันหลายดอกครับ)
    เฉลยเลยครับ ราคาก้อก๋วยเตี๋ยว2 ชามนะครับ(ประมาณ 50 บาท)
    พี่น้องอย่าเพิ่งฟ่าวถามเด้อครับว่ามันโทรได้บ่ เฮ็ดหยังได้แน มันโทรได้อิหลีครับ บ่แม่น
    มีไว้แค่เหวี่ยงใส่หัว(หมา)ซือๆ
    คุณสมบัติของมันนะบ่ครับ
    -สามารถประชุมทางโทรศัพท์ได้ 4 สาย
    -ฟังวิทยุ Fm.ก้อได้
    -ผมละมักครับอันนี้ ฟังค์ชั่น FAKE CALL ขั่นถ้าเฮากำลังคุยสายอยู่กะคนที่บ่อยากคุย
    ก้อกดปุ่มนี้จะมีเสียงดังคือมีสายซ้อนเข้ามา เฮาแกล้งรับแล้วก้อชิ่งหนีเลย 5555
    ลืมบอกยี่ห้อครับ ยี่ห้อ อัลคาเทล รุ่น OT-209 ผลิตในฝรั่งเศษพุ้นเด้ครับ
    เพิ่บอกว่ากลุ่มเป้าหมายก้อคือซุมที่บ่ค่อยสนใจเทคโลโนยี่ แค่อยากมีโทรศัพท์สำรองซือๆ
    ก้อลองเปรียบเทียบเอาครับระหว่าง iphone4 ราคาก้อประมาณ 2x,xxx.xx บาท
    กับราคา อัลคาเทลเครื่องนี้ (เลือกถูกบ่ครับ...?)

ขอบคุณ ภาพและข้อมูลจาก wowboom.com

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เอามาแจกฟรีโลดซั่น 50 บาท อย่าเอาเถาะ 555

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ลุงเดฟ
    แมนอยู่ครับ เอามาแจกงาน พาแลงปีนี้ เป็นของชำร่วย เผื่อได้ประชุมหลายๆๆสาย 5555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลาวดีน้อย
    บล็อก
    3
    บ่มักโทรศัพท์จ้า แต่พึ่งไปชื้อมามะวานนี้ บอกช้าแท้ล่ะจ้า 555รุ่นนี้บ่แพงดี

ใช้หมดหลายเครื่องล่ะ เฮ็ดแต่ตกพังยุบ่เชา เลยค้านใช้ บ่เคยถือไปไสมันหนักจ้า555 พะนะ ค้านกะว่าแน้

อ่อย คักอิหลี

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ฮ่วย...คือเป็นตาซื้อให้กิ๊กใช้แท้ละหือ....?

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    เชื่อเถอะ ป่านนี้จีนผลิตขายในเมืองลาวเรียบร้อยแล้ว

ราคาสองหมื่นกว่า ในเมืองลาว คงประมาณ สองพันกว่า อะจ้า

รับรองถูกลง เก้าสิบเปอร์เซ็นต์ จ้า...อิอิ....เคยเห็น ขะเจ้าไปซื้อมาอยู่จ้า

อิสระ เสรี เสมอภาค

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    เอามาแจกฟรีโลดซั่น 50 บาท อย่าเอาเถาะ 555
    55555 ถืกปานนี้ดีเจพลเลาคือสิหัวแตกดุแท้เด้อบาดนี้ เมียเลาสิซื้อมาฟาดหัวเลาซันแล้ว555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boom69
    Khon kaen ThaiLand
    บล็อก
    4
    ป๊าดดดดดดดดด
    อ้ายซื้อมาให้นาง จั๊ก เครื่องแหน่จ้า...สิเอาไว้โทรหา...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ๛หนุ่มบ้านไกล๛
    บล็อก
    8
    เข้าไทยหรือยังครับ สิซื้อไปให้พ่อ จักเครื่องนึง เห็นเลาจ่มว่า โทสับตกน้ำยามไปเกี่ยวหญ้าให้งัว โอ้ย ลูกกะบ่มีเงินซื้อให้ใหม่ ถ่าก่อนเด้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    วางขายหยังละอือสิซื้อไปให้ผุเฒ่ายุบ้าน ของขวัญปีใหม่ คร๊าบ