หัวข้อ: ขอความอนุเคราะห์ผมแหน่คับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

บ้านมหาโพสต์ ขอความอนุเคราะห์ผมแหน่คับ

ขอความอนุเคราะห์ผมแหน่คับ คือผมอยากได้อาจารย์ที่เล่นกีตาร์ หรือเล่นเบสในวงหมอลำซิ่งวงใดก่าได้คับ ขั่นรับสอนซอยมาเอิ้นเอาแหน่เด้อคับ เรื่องเงินวามาโล้ดคับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวนาตาลเขย่าโลก; 14-09-2009 at 12:53.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ vieng
    กบินทร์บุรี-บางเขน
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มโนนตาล
    ขอความอนุเคราะห์ผมแหน่คับ คือผมอยากได้อาจารย์ที่เล่นกีตาร์ หรือเล่นเบสในวงหมอลำซิ่งวงใดก่าได้คับ ขั่นรับสอนซอยมาเอิ้นเอาแหน่เด้อคับ เรื่องเงินวามาโล้ดคับ
    เจ้าคึสิมักขนาดเนาะ เสียดายข้อยบ่เก่งคือเผิ่น ให้พ้ออาจารย์ดีไวๆเด้อ แต่ว่าเจ้าอยู่ใสละข้อยอยู่ กทม.เด้อ

อาหรั่ง
    Guest
    ผมอยู่ระยอง บ่มีแนบ้อครับ อยากเรียนคือกันเด้อครับ มักแฮง หรือถ้าไผเล่นได่มาแจมกันแนเด้อ พี่น้อง

Jcomp
    Guest
    ผมกะสอนอยู่ แต่ว่าผมอยู๋กรุงเทพ มีกีตาร์ เล่นแบบกีตาร์เป็นพิณ หรือเล่นพิณเป็นกีตาร์กะได้ครับ เล่นเป็นคีย์เดียว เล่นได้ทุกคีย์ครับ งงบ่อ สนใจโทรได้เด้อ 0860331292 จอนเด้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ Jcomp
    ผมกะสอนอยู่ แต่ว่าผมอยู๋กรุงเทพ มีกีตาร์ เล่นแบบกีตาร์เป็นพิณ หรือเล่นพิณเป็นกีตาร์กะได้ครับ เล่นเป็นคีย์เดียว เล่นได้ทุกคีย์ครับ งงบ่อ สนใจโทรได้เด้อ 0860331292 จอนเด้อ

อยากเรียนแฮงคับ แต่วาอยู่ไกลปานนั้นผมขอโทรไปถามดีกว่าคับ ขอบคุณหลายๆคับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวนาตาลเขย่าโลก; 25-09-2009 at 20:53.

อาหรั่ง
    Guest
    ท่าน Jcomp สอนทาง msm ได้บ่ครับ ผมสนใจ อยากโทรไปปรึกษา รังเกียจบ่หน้อครับ ท่านจอน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    ขอให้ได้อาจารย์เร็ว ๆ เด้อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวต้นฅนมุกดาหาร
    ..."มุกดาหาร"...
    ผมนำแหน่ครับ อยากเล่นเป็นคือกันครับ กีตาร์เป็นพิณหรือว่าพิณเป็นกีตาร์หรือว่าพิณเป็นพิณ ห่วยๆๆๆ งงบ่ละ อิๆ อยากเอาไว้หย่าวบุญบ้านเฮาสื่อๆดอก ว่าแต่อาจารย์สอนยุแถวได๋ละครับ ถ้าใกล้คือสิได้แวะไปหาเนาะครับ

Jcomp
    Guest
    โทรมาถามได้ครับ บ่อวาหยั๋ง ยินดีรับใช้ครับ

Jcomp
    Guest
    โทรมาถามได้ครับ ผมว่าสิเฮ็ดคลิปมปันพี่น้องอยู่เร็ว ๆ นี่ละครับ