หัวข้อ: ฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

ฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้า

ฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้า

หลังจากได้รับการต้อนรับจาก
    ญาอ้ายญาเอื้อยเป็นอย่างดียิ่ง
    ฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้าฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้าฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้าฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้าฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้าฝากน้องชายหล่าดินน้อยอีกสักครั้งเด้อจ้า

เพลงแรกน้องชายหล่าของลูกหิน
    น้องก้อนดินน้อย
    กะว่าฟ้าวร้องไปซะหน่อย
    ปานนั้นกะยังได้รับความเมตตา
    ได้ติบรวมแล้ว 520 บาทพู้นหละ พะนะ พะนะ
    มามื้อนี้กะสิมีอีกเพลงมานำเสนอ

เพลงไปฮักกันที่อื่นได้บ่
    กะลองรับฟังเด้อจ้า..มอบพิเศษถึงผุลังคนเด้อ
    ที่ขอเพลงกะบ่จัดให้นั้น ..(((เว้าเล่น)))

ซวดๆ...แป๊ะๆ ....จ้า

[wma]up/file/din22.wma [/wma]
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แป้งป๋อง
    :g:g:g บ่มีคำบรรยายจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    ปิ๊ด ปิ้ววว อย่าลืมสัญญาเด้อ ป้าหินนน ::)

ถึงดินที่รัก(อะป้าดดดดดด ถึกฆ้อนเจ้ลูกหินบ่นี่ ::) )

ขอบังเอิญมีหัวใจ ให้ติ๊กนำแหน่จั๊กเพลง
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    ปทุมรัตต์ ร้อยเอ็ดครับ
    ขอบคุณอ้ายหินสุดที่รักของดินน้อยอีกเทื่อนึงครับ โปรโมตกันเข้าไปพี่น้อง อิอิอิ
    เพลงนี้มอบให้พ่อแม่พี่น้องบ้านมหาทุกท่านนะครับ แล้วกะพิเศษให้อ้ายเม้ากับอ้ายไทยเลย (ว่าซั่น)นำเด้อครับ ขอให่เป็นกำลังใจกำลังกาย(กำลังทรัพย์นำถ้ามีก็คนละหมื่นสองหมื่นแหน่...อิอิอิ)ให้ดินน้อยผู่นี่แหน่เด้อครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ttoorrhh
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ แป้งป๋อง
    :g:g:g บ่มีคำบรรยายจ้า
    ตบมือแปะๆให่ก็ดีพอแล้วครับ (ให่จักสิบบาทซาวบาทกะบ่ให่เนาะ)

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๊กต็อค
    ปิ๊ด ปิ้ววว อย่าลืมสัญญาเด้อ ป้าหินนน ::)
    ไปสัญญากับเพิ่นไว้ว่าอี่หยังอีกหละอ้ายหิน... ขอบคุณติ๊กต๊อกหลายๆเด้อครับที่เข้ามาเยี่ยมชม :)

ป๊าดดดดดดดดดดดด....เสียงแมะทรมานใจผุเฒ่าแท้น้อ...หล่าก้อนดินน้อยเอ้ย...
    ร้องเพลงช้ากะเศร้าม่วน...ร้องเพลงเร็วกะมันส์.....ออกอัลปั้มได้แล่วล่ะ...พี่เด็กน้อยสิซื้อเป็นแรกเลยล่ะ...55555
    8)8)8)...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    เพลงโปรดเลยแม๋ ม่วนดีครับ
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวเม้า
    ป้าดดดดดดดดด ขอเบอร์ติดต่อกลับแน่ครับ สินัดไปเทสเสียงหน้าไมค์ บริษัท กรรรมี่ จำกัด (t(t(t(t

ม่วนๆๆๆเด้ออออออ จ๊วดดด

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ นวรัตน์

ความเยือกเย็น

8) ซวดๆ ให้นำ หล่าก้อนดิน ม่วนดี :g