หัวข้อ: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก

Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก

Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ +♪Dj สายฟ้า+
    Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวเต็งเมืองน้ำดำ
    คือบ่หลับบ่นอนน้อบ่าว เป๊กเหล้าขาวอยู่ตี้ อิอิอิ
    ฟ้าเหลี่ยมบ่าวเต็งบ่แล่นหนีเด้อ สิบอกไห่ ฮ่าๆๆๆๆ สู่ตายว่า
    แม่นฟ้าเหลี่ยม บ่หล่ะ บ่แม่นเหลี่ยมมีดอีโต้ผู้อยู่เฮือนถือมานำกลับบ้านบ้อ 555+
    ........ฮ้วยยยยยยยยยแม่นติครับ....ขั่นนะกะโตไผ๋โตมันเด้อ.........แล่นหันๆๆๆๆๆๆๆๆก่อนแล้วผู้ข่า........อิอิอิอิ
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ แป้งป๋อง

Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก

เอิ๊กๆๆๆ Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก Re: สอย ครับ สอย สายฟ้ากลับมาสอย สู่พี่น้องฟังอีก

deksersa
    Guest

ฮ่าาาาาาาาา+ ปลดรูปลงเลยหมวยน้อย อาย หลาย เด้อ บาดนี่

........... :) :) :)
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

Tags for this Thread