หัวข้อ: อยากได้พิณจักโตมาหัดเล่น

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สมานชัย

อยากได้พิณจักโตมาหัดเล่น

ผมเฮ็ดงานอยู่ระยอง อยากได้พิณโปร่งมาหัดเล่นงบ ประมาณ 1200 อยากให้แนะนำแนคับหรือพอมีบ่อคับ พอดีหมู่กะสิซื้อกลอง เอาไว้แห่ยามบริษัทไปถวายผ้าป่า กฐิน สั่นดอกหวา:)

ทีมงานกลองยาวบ้านมหา สัญลักษณ์ของ มือพิณน้องใหม่
    อืม แถวระยองนี่ผมบ่ฮู้คือกันเด้อครับ เพราะว่า ตอนนี้ยุแถวกรุงเทพ ช่วงนี้บ่ค่อยได้ไปไส .. เอ... ผมจำได้ว่า อ้ายหนุ่มศรีสะเกษ เผิ่นฮู้ยุร้านหนึ่ง สั่งทางเว็บนี่หล่ะครับ ผมจำบ่ได้ว่าจากไส ร้านนี้เขารับส่งทั่วประเทศเล๊ย..เดี๋ยวคึดพ้อบาดหลังสิมาโพสท์บอกครับ
    สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สมานชัย
    ขอบคุณหลาย ๆครับ ตอนนี้ผมได้แล้วละจากร้าน พู่ต้นกี่ เพิ่นบอกว่ารับมาจากทางขอนแก่น เหลือแต่ซื้อคอนแทคใส่:):)