หัวข้อ: ไดอะรี่ ดีเจปอ ( เขียนนำขะเจ้าก่อน )

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา

Gvideo ไดอะรี่ ดีเจปอ ( เขียนนำขะเจ้าก่อน )

กราบสวัสดี พี่น้องบ้านมหาที่รักและเคารพทุกท่านครับ ดีเจ ปอ เองกะเปนสมาชิกบ้านมหามาโดนเติบเนาะครับ กะรุ้สึกประทับใจ พี่น้องบ้านมหาทุกคนครับ เว่าม่วน เปนกันเอง ขอขอบคุน เจ้าของเวบ เนาะ ที่ให้โอกาสบ่าว บ้านนอกคนหนึ่ง ได้มีโอกาสมาพบพ้อเพื่อนๆๆพี่ๆๆ น้องๆๆบ้านมหา มีโอกาสได้จัดรายการ จักม่วน บ่ม่วน กะบ่รุ้เด้อครับ 55555555555+ บางคำเว่าที่เอ่ยออกไป อาจจะ บ่เข้า โสต ประสาทพี่น้องบางท่าน กะถือโอกาสนี่ล่ะครับ กราบขอโทษ ขออภัย พี่น้องครับ เเต่กะมีเเต่ความจริงใจนะครับ
    ::)::) ดีใจหลายได้รุ้จักสุคน รึบางคนที่ยังบ่ค่อยได้เว่ากัน ถ้าเหนกะทักทายกันได้เด้อครับ บ่กัดดอกน๋า 55 สุดท้าย มื่อนี่ ( 7 พ.ค. 51) กะสินอนล่ะครับ หลังจาก จัดรายการมาเเต่ 20.00 น. มื่อออื่นสิมาต่อ พะนะ เว่าคือๆๆ เอ มันเเม่นไดอะรี่บ่น้อนี่ ผมว่าเปนการระบายเสียมากกกว่าเนาะครับ 5555 ครับผม จังได๋กะติดตามรายการเเนเด้อครับพี่น้อง ขอบคุณ ครับ มื่อหน้าสิมาเว่าเกี่ยวกับความประทับใจพี่น้องบ้านมหา บายยยยยยยยยยยยยยยย นอนเเล้วครับ 03.25 น.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    มาซอมอ่าน เบิ่งกะน๊า อ้ายฮักอ้ายแพงเขียนไดอารี่นิ .....
    อัลบั้ม หลานตัวน้อย ของน้องสาวหล่าติ๊ก
    เฮ็ดmemory ของน้องหล่าติ๊กเต็มเอี๊ยด เลยอ้ายฮัก ::)
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ไผละครับบ่ทันทักทาย อิอิ

สั้นกะ สวัสดีครับบ่าวปอ พะนะ ขอเป็นเพื่อนสักคนเด้อครับ :g

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โด้ไดอารี่
    คารวะอาจารย์ปู่ครับ ศิษย์หลานบ่ได้มาเยี่ยมอาจารย์ดนแล้ว มัวแต่หลงแม่นางยุ รักษาสุขภาพด้วยครับอาจารย์ปู่

ขอบพระคุณดีเจปอ หนุ่มลำชี คนหล่อ สารคาม...ที่สละเวลามาจัดรายการให้ฟัง...แถมมาบันทึกไดอารีให้อ่านนำ...ขอบคุณจ้า...จุ๊บ ๆๆๆ ...อ้ายปอจัดรายการได้ม่วนจ้า...แต่เสียดายอย่างหนึ่งชอบมาจัดตรงกับดีเจที่รักของเด็กนประจำเลย...อิอิอิ...

ลูกสาวลูกชายน่ารักน่าซังจังเลย...ดีใจนำจ้าเป็นครอบครัวที่รักมาก ๆ เลย...อิอิอิ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    คาตะจัดรายการ เพิ่นมาเคาะป้อมกะบ่ลุกน่อ 5555+ :g จั่งได่กะถือว่าเป้นอาจารย์สอนวิชาดีเจให้ไก่น้อยคนแรก คาราวะ 1 จอกเด้ออ้าย :g
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ป๊าดดด คือนอนเดิ๊กแถะน้อ คนอยู่บ้านข่อยกะนอนเดิ๊กซูมื่อ จั๊กเลาเฮ็ดหยัง เทิงหัวเทิงให่กะจั่งว่า

ข่อยว่าเลาป่วงแล้วเด้อ :g

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา

Gvideo ไดอะรี่ดีเจ ปอ ภาค 2

สวัสดีครับพี่น้อง ดีเจ ปอ พึ่งมีเวลามาต่อ ไดอะรี่ครับ ขอบคุนหลายๆๆที่ให้เกียรติติดตามเนาะ มื่อนี่กะมาเฮ็ดงานคือเก่าครับ มื่อได๋บ่ได้เข้ามาบ้านมหารุ้สึก แปลกๆๆบ่บ่ถุกครับ คือชีวิตมันขาดบางอย่างไป พุ้นเเล๋ว ::)::) มื่อนี่ มาเว่าเรื่องอดีตจักนอยครับ ประวัติส่วนตัว สิฟังยุ่บ่ พี่น้อง555555 โอ้ยยังบ่เว่าดอกล่ะ (เเน่ พะนะ ผุ้ลังคนอิๆๆ) ดีเจปอ เปนคนสารคามครับ บ้านยุ่อำเภอ เชียงยืน ค่อนๆๆไปทางขอนเเจ่น บ้านดีเจเต็มพุ้นล่ะครับ เปนเดกน้อยบ้านนอกคนหนึ่ง ที่มีโอกาสได้เรียนต่อเเมะ มีพี่น้องนำกัน พี่สาว 2 คน พี่ชาย 1 คน ครับ ผมลุกหล่า มีครอบครัวกันไปหมดเเล้วครับ เอาส่ำนี่ก่อนเนาะ 555 คิดยังบ่ออกเลยว่าสิเขียนหยังลงเเน เปนสมาชิกบ้านมหาโดนเติบเด้ครับ ตอนนั้นไดไปแชทยุ่ พันธุ์ทิพย์ครับห้องอิสานนี่ล่ะ เหนเผิ่นเอาลิ้งบ้านมหามาให้ฟังเพลงเเมะ เลยกดเข้ามาเบิงกะเลยเกิดความประทับใจในเวบเผิ่น สั่นดอกว๊าครับ เลยสมัครสมาชิก กะได้รุ้จักคนหลายขึ้นครับ มีโอกาสได้เว่าจากับอ้ายนิต ( สงัด903 ) ตอนนี่จักเลาไปทางได๋เเล้วครับคิดว่าสุคนคงจะรุ้จักเผิ่นยุ่เนาะ คิดฮอดเด้อครับอ้าย เว่ากับโดนเติบครับเลยชวนอ้ายเลามากินก้อย นครพนม ชวนเล่นๆๆเด้ เเต่อ้ายเลากะมอิหลีครับ จาก ญี่ปุ่นพุ้นนะ ป๊าดดดดดดดดดดดดดด วึ้งน้ำใจอ้ายเลาคัก พี่น้องมาฮอดนครพนมอิหลีเเมะ กะตามที่อ้ายเลาเอารุป ร้านลงให้นะครับเดวมาต่อเด้อครับ เฮ้ดงานแป๊ปหนึ่ง::)::)::)::)ยังบ่จบ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ปีใหม่
    หวัดดีจ้าอ้ายแจ๊ค มื้อนี้น้องโรสกะได้เข้ามาอ่านไดอะรี่ของอ้ายแล้วจ้า
    อ้ายอย่าลืมสอนน้องเว้าเด้อ ห้ามลืมสัญญานะ::) ::)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เเมงสะดิ้ง
    บล็อก
    24

พบปะพูดคุย Re: ไดอะรี่ ดีเจปอ ( เขียนนำขะเจ้าก่อน )

555+ มุดขี่ตมมาพ่อกันอีกจนได้เนาะเฮาคุณเพื่อน
    ดีใจหลายเนาะค่า ที่บ้านมหาเฮดให้เฮาได้พ่อกันอีกเถื่อ
    เป็นหมู่เดียวกันค่า เรียนมานำกันตั้งแต่สมัยขี้มูกโป่ง555+
    ดนปานได ไกลปานได๋ คนผุนี่บ่มีไผคือ ฟักใส่ไหมากะจำได้ พ่ะน๊าพะนะ
    คิดฮอดเด้อคุณเพื่อนมีโอกาสสิกลับไปยาม ::)
    สะดิ้งคือน้องได้ยินเสียงฆ้องกะแล่นตำ

Tags for this Thread