+เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23

+เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+

+เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+ +เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+ +เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+ +เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+ +เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+
    ปล. อ่านไปด้านขวาเด้อจ้า..จบแหล่วจ้า..น่าฮักบ่อ..พี่น้องอุอุ..( บ่มีเขา เฮากะ(คือสิ) อยู่ได่เด้อพี่น้อง.+เรื่องของเขา..น่ารักๆค่ะ+

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    ส่วนมากกะสิมีเขากันอยู่แล้วหละ ยกเว้นแมลจี่นูน อิ อิ อิ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    แม่นยุดอกพี่ เรื่องงบางเรื่องกะยกให้เป็นเรื่องของเขาส่า ... เฮามันคนนอก...รับรู้ได้แต่อย่าไปเกี่ยวข้อง เอามาแบกไว่เนาะ

โดยเฉพาะเรื่องของแมงอินูน โตข้างบนนิ 555+ ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆ..มีเขา ..กะมีตั้วเนาะ..มันกะเฮ้ดให้เฮาน่าฮักขึ่น.อย่างที่หมู่สองโตเขาคุยกันอ่ะเด่ะ..คนเนาะ..บ่แม่นแมงจินูน(ข้างเทิ้ง)นิ เนาะไก่น้อย..คริๆๆ..

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ โป้ยก่าย
    เอ้ !! คันบ่มีเฮาสิมีเขาบ้อหน่อ ย้อนมีเฮานี้เด้เนาะจั้งค่อยมีเขา

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    มีเขาแล้วกะ ปานว่ามีเหา...เกาอยู่เบิดมื่อ . .ยุ่งยากคักเด้อ..คันหัวอีกต่างหาก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โด้ไดอารี่
    เอื้อยมิคครับ ขอมีสามเขาครับ ลางเทื่อมีคนมาสวมเขา สิได้ขวิดให้น่วมไปเลย

บล็อก
    23
    ฮ่าๆๆ..มะเอาน่อยแท่ะหนูโด้..คือบ่ ๗ โลด.. ..คั่นเขาไผ๋ สิ สวม(เลือก)เขา กะบอก เพิ่นไปตั้วน้อง.....(..ถ่าสิมีเขา สิบ่มี ผม เด้อ นาง..) ฮั่นตั้วะ..ยากหยังหึยย..
    ปล. มีเขาบ่งาม สำ มีผมเด้อ..ซั่นตั้วะ..คริๆๆ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    แม่นบ่เอื้อยมิค ....5555555

เรื่องของเขาเราไม่เกี่ยว...แต่บางเทือติ๋มกะอดเกี่ยวบ่ได้...หมึ๋นแฮงกะยังว่าพี่มิก555++
    ลืมท่องคำว่าทำใจ...ไม่มีเขาเราก็อยู่ได้...อิอิ