ฝากเนื้อฝากโตนำแหน่คับ ท่านอาจารย์ทุกๆท่าน

กระพริบตา ฝากเนื้อฝากโตนำแหน่คับ ท่านอาจารย์ทุกๆท่าน

ผมกะเพิ่งเป็นสมาชิกใหม่ มักหลายคับพิณนี่ แต่หว่าเล่นจังได๋กะบ่เก่ง จังได๋กะอยากขอคำแนะนำจากท่านผู้ฮู้ทุกท่านแหน่เด้อคับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    มาต้อนรับครับ...เล่นพิณบ่เก่งคือกันครับ เพราะว่าบ่เคยเล่น...อุอ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โด้ไดอารี่
    ยินดีต้อนรับครับ มาเด้อมา สิเล่นพิณให้พัง ::)

ลืมบอกไป ผมเป็นคนศรีสะเกษคับ แต่หว่าตอนนี่เฮ็ดงานอยู่กรุงเทพ

ยินดีต้อนรับเด้อครับ สิเก่งหรือบ่ยูที่การฝึกฝนครับ