หัวข้อ: น้องเพลง 9 เดือนครับบบบบ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ น้องเพลง 9 เดือนครับบบบบ

น้องเพลงมาเเล้วครับตอนนี่ 9 เดือนล่ะครับบบบบบ

น้องเพลง    9 เดือนครับบบบบ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    ท่านปอ ปันมาให้เลี้ยงนำจักคนแหน่ครับ
    อยากมีจักคน

ท่านปอเฮ็ดเอาใหม่เด้อ
    ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    น่ารักน่าชังเนาะหลาน"ทวดหนู"นี่ ::)ดีเจปอบอกสูตรยายแหน่คือหล่อ คือปั้นได้ตาหยุมแถ้ ::) สงสัยคือ
    อีแหม่เผิ่นเนาะ ตาโตดำฃลับใหญ่มาแล้วคือสิเจ้าชู้คืออีผ่อมันหละเนาะ ::)
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    :-* ขอหอมจั๊ก ฟอด สองสามฟอด ใหญ่ๆ ได้บ่ ดีเจปอ
    อ้ายหนุ่มบ่มี อยากได้แนวนี้บ้าง ดีเจปอ เฮ็ดจั๋งใด๋น้อ::)::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ป๊าดๆๆ...หน้าผาก ...กว้างดี ขนาด...เอิ๊กๆๆ

ออนซอนนำอยู่ดอกเฒ่าปอ ตาฮักตาซังแท้ๆ...อีกเดือนสองเดือนกะหย่างเนาะเฒ่า ปานเก็บปูใส่ด้งหละบาดหนี่...
    แต่ทางนี่ผ่านพ้นมาแล้ว คือว่าหละคนหน้าตาดีพ้อคู่แต่น้อย...จ๊ากกกกกกก::)
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

สาวเมืองชล
    Guest
    คือมะเป็นตะฮักเนาะจ้า

เผลอแป๊ปเดี๋ยวน้องเพลง 9 เดือน แล้วเน๊าะ ...แมะให้อาเด็กน้อย จุ๊บ จักหลาย ๆๆ บาดแนะนะ...จุ๊บ ๆๆๆๆ จ้า

หล่อได้ไผน้อครับอ้ายปอ หลานเพลงแมะ แต่ผมว่าคือน้าเนาะ หล่อได้หน้าอีหลี ::)::)
    ชะตาฟ้าลิขิต...แต่ชีวิตเป็นของข้า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี

love you น้องเพลง

อ้ายปอ ป้าดน้องเพลงคือเป็นตาซังคักแท้ เด่วนี้อยากกอดแล้วเด้อ อยากกินปีโป้ นำพร้อม 555 มักกินบ่อ้ายเด่วชายหล่าฝากไปให้เด้อ 5555 คิดฮอดกอดบ่ได้เน้ออ้ายปอ แบบเดียว 9 เดือนแล้ว จักน้อยกะขวบ พามางานบ้านมหานำแน่เด้อ อยากกอดแล้ว ถ่าบ่ไหวใจสิขาดเด่

Tags for this Thread