หัวข้อ: เล่นสดๆ..วงร็อคดอนยาง..ถ่ายสดจากบ้านโคก

+มือพิณหนองหารหลวง+
    Guest

เล่นสดๆ..วงร็อคดอนยาง..ถ่ายสดจากบ้านโคก

ถ่ายสดเด้อครับ จากบ้านโคก โดยวงร็อคบ้านดอนยาง วงน้องใหม่ พร้อมทีมงานมือใหม่ มีหยังผิดหยังบ่ถืก กะติชมได้ครับ:)

[WMV]http://s.anumat.googlepages.com/Pin_boo.wmv[/WMV]

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    สัยหละคับคือแนมบอเห็น

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ หมอลำเอกชัยคนหล่อ
    แค่เว้าให้ฟังกะหม่วนเเลวคับ โย่วววๆๆๆ

Guest

ความเยือกเย็น

คือวา....มีปัญหานิดหน่อยเด้อครับ.....ผุข้าอัฟโหลดบ่เป็นต้องขออภัยเป็นอย่างสูงเด้อครับ บ่วากันเด้อครับพี่น้อง8)

Guest

รอบยิ้มพิมใจ

จากการที่ผมอัฟโหลดบ่เป็นก่าเรยส่งหัยอ้าย มือพิณน้องใหม่อัฟโหลดหัยเพิ่นกำลังเห้ดหัยอยุครับ จากการที่ผมอัฟโหลดบ่เป็นต้องขออภัยเปนอย่างสูงเด้อครับ:)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ suphat
    อยากฟังเด้ หามาให้ฟังแหน่เด้อคับ

Guest
    ตอนนิส่งหัยอ้ายมือพิณน้องใหม่เห้ดหัยอยุครับ จักเพิ่นสิเเร้วตอนได๋....ขั่นอยากฟังอิหลิไปฟังฟรีครับทๅงเข้าบ้านดอนยๅงซือวง..หนุ่มโนนตาล ตรงทางเข้าบ้านดอนยางเรยเด้อครับเปนวงบ่น้อยบ่ไย่ ขั่นอยากเบิ่งก่าคือวานั่นล่ะครับทางเข้าบ้านดอนยางไปขอฟังสดได้ครับ เปนวงไหม่ยังบ่ค่อยดังครับวงน้อยๆ...........รับออกงานเเถวสกลนครเด้อครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    :g:g มว่นๆๆๆครับถ้าฟังหลายมื้อแล้วไคอยู่ ซงสิเมาเติบอยู่น้อ เอ้อแต่ว่าการถ่ายทำสะมาคือ วีดีโอเปรตอาจารย์กู้แท้ล่ะ ::)

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ หมอลำเอกชัยคนหล่อ
    คืออยู่ครับ ดีอยู่ เเต่ว่า การถ่ายทำนั่นตี้คับ ว่าเเม่น รายการ สยองขวัญวันฮันโลวีน ::)

Guest

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์

คือวาอันนิเปนการถ่ายเเบบบ่ตั้งไจ เสียงเเละภาพจึงบ่ซัด เเละการที่บ่พร้อมอย่างเเฮง ทีเเรกวาสิถ่ายเล่นๆ ถ่ายเเบบเดกน้อยมาหัวตลกๆเเบบหมู่กันนิล่ะครับ บ่ได้ตั้งใจสิเอามาลงเเบบอิหลีขั้นเเบบอิหลิต้องรอโอกาศหน้าเด้อพี่น้อง ....อันคือวา....เปรตนิโหดไปล่ะมาครับอ้าย .เว้าเปนตาอยากอายเเท้ ครับ.กับเปรตอาจารย์กู้นิบ่ฮู้มาเเต่ไสเเต่พวกขี้เมานิเปนตาเว้าอยุดอกครับ...ขั้นเดกน้อยบ่เกี่ยวเด้อครับอ้าย ..ครับนิก่าคือที่วาใว้เด้อครับขั้นพี่น้องอยากฟังเสียงสดอยุบ้านดอนยาง....เด้อครับ พี่น้องนิก่าหยอกคำได้ไจเนอะครับอิอิ โอกาศหน้าสิเอากล้องอันอื่นถ่ายเเทนโทรศัพทมือถือเด้อครับ