หัวข้อ: หนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค รายงานตัว

หนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค รายงานตัว

พี่น้องเอ๋ย...ย่านเด่หนอ ย่านแต่นาบ่สมน้ำ ย่านแต่ชามบ่สมป่น ย่านแต่คนผู้เว้าบ่สมเจ้าท่านผู้ฟัง ย่านแต่เฮือบ่เกิ่งดั้ง ย่านแต่คั่งบ่สมไหม ย่านแต่ไฟบ่สมฟืน ย่านแต่ปืนบ่สมหมือ ย่านแต่มือบ่สมฟ้อน ย่านแต่หมอนบ่สมสาด ย่านแต่ค้าดลาดล้มลงห้วยสิป่วยการ...ซั้นแหล้วววว...หนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค รายงานตัวหนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค รายงานตัวหนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค รายงานตัวหนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค รายงานตัว

ขอฝากเนื้อฝากตัวด้วยคนครับ.....(น้องใหม่คับ)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ยินดีตอ้นรับเด้อครับ มามว่นนำกัน:g:g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ

ยินดีต้อนรับจ้า หนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค มาๆๆ..สาวเมืองอุดร..สิพาหย่าว..กรู้ๆๆๆๆๆๆๆ
    :g::):g

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

รอบยิ้มพิมใจ

ขอต้อนรับเด้อเจ้า มาฮับเอาผุมาไหม่
    อยู่ทางใกลหรือทางใกล้ อยู่เมืองใต้หรือเมืองเหนือ
    อยู่ทางได๋กะหน่อเนื้อ เซื้ออิสานนั่นคือเก่า
    สิหนุ่มสาวหรือผุเถ่า กะฮักเจ้านั่นซุคน
    ขอจงสุขสำราญล้น ทุกๆคนที่มาไหม่
    ขอเทพไทจงปกป้อง คุ้มครองท่านนั่นซุคน...ซ๊าธุ...

ปล. อิอิ...ม่วนโลดเด้อครับ เอาผ้าหยะมาต้อนรับ อิอิ

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ยินดีต้อนรับจ้า :g:g
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    ยินดีต้อนรับคับผู้บ่าวจากหนองคายแม่นบ่อ
    หาหม่องม่วนๆเอาเลยเด้อบ่าว

หนุ่มหนองคาย
    Guest
    มาฮับต้อนคนเมืองบั้งไฟพญานาค คือกัน.....มาม่วนนำกันครับ

ว่าแต่อยู่บ้านใด๋ละครับ ที่เมืองหนองคายน่ะ...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวชัยภูมิ
    ยินดีต้อนรับครับ หนุ่มเมืองบั้งไฟพญานาค