หมอลำเสียงอีสานจาก Youtubeเรื่องฮักพ่อท่อเม็ดเกลือ ฮักเมียท่อเม็ดข้าว

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ นิลมณีหยก

หมอลำเสียงอีสานจาก Youtubeเรื่องฮักพ่อท่อเม็ดเกลือ ฮักเมียท่อเม็ดข้าว

[YFLASH]http://www.youtube.com/p/82F7AF5221AC2DCA[/YFLASH]

มันสิเล่นไปเรื่อยเด้อจ้าจนว่าจบ ดับเบิ้ลคลิกหน้าจอได้เลยจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ brink
    เบิ่งบ่ได้อ่ะคับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ นิลมณีหยก
    เอ้าติตุ๊กคือเบิ่งได้อยู่เด้หละ บ่ฮู้คือกันเด้อสั่นเดี่ยว คนอื่นเบิ่งได้บ่บุ๊บ่เห็นเผิ่นว่าจังใด๋ ไผเบิ่งได้กะบอกแน่เด้อ

นางสาวพิทยาภรณ์ เรียนทิพ
    Guest

ขอบคุณหลายๆ เด้อ

แต่ว่าเบิ่งบ่ได้ ส่งมาใหม่นะ รออยู่....พร

นางสาวพิทยาภรณ์ เรียนทิพ
    Guest

สวัสดีค่ะ ทุกๆ คน

ฉันอยู่ที่ Kingman Aizona..ร้อนสุดๆ ชอบหมอลำมาก ที่เมืองไทยนะ หน้าฮ่านเลยหละ อยากฟังคณะประถมบัณเทิงศิลป์ ลำเรื่อง นางลีลาวดี...เป็นเรื่องเดิมต้นตำหรับเก่าของประถมนะ สนุกมาก ถ้าใครมี เอามาลงให้หน่อยนะค่ะ..ขอบคุณมาก พร

maokee
    Guest
    ม่วนหลายเด้อ..:g
    ขั้นมีอีก เอามาลงให้เงอีกแน่ เด้อ...

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวเมืองขอนแก่น
    มวนแฮงครับ...ขอบคุณหลายๆเด้อเอื้อย8):g