หัวข้อ: จุ๊บนี้เพื่อเธอ...คนที่ฉันรัก

ฮ่วยอ้ายเต็มแมะเด็กน้อยหัดแต่งกลอนจ้า.... ::)::)::)

เสื้อสีเขียวงาม ๆๆ

อ้ายกงยูจ๋า...เด็กน้อยไปซื้อเสื้อสีเขียวคืออ้ายมานำล่ะ...งามบ่ล่ะ...อิอิอิ

เสื้อสีเขียวงาม ๆๆ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ เต็มใจให้เธอ
    ฮ้วย มาเป็นตะคิดยากนำแท้ครับอ้ายพล ::)

อ้ายพลเลาบอกว่า บ่คิดยากนำจักหน่อย เอื้อยเด็กน้อยเลากะว่าไปตามประสาเลาล่ะครับอ้ายเต็ม ปล่อยเลาไปโลดครับ

เป็นเครื่องหมายการค้าของเอื้อยเลาครับ โตจริงเลาเรียบร้อยครับ เอามือจกดาก เอ้ย...ปากกะบ่กัดครับ ::) ::) ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ขอโทษที่คิดถึง...เด็กดื้อ
    อ้ายกงยูจ๋า...วันนี้ง่วงจังเลยจ้า...จุ๊บ ๆๆๆ

จักแม่นหล่อหม่องได๋ดอก....หล่อสู่พ่อน้องเดียร์กะบ่อได้::)::)(น้องเดียร์เว่าดอกว้า)

หึยยยยยยยยยย ป้าเด็กน้อยจ้างกะเชื่อดอกน้องเดียร์ดอก...น้องเดียร์ต้องลำเอียงแน่เลย...อิอิอิ

อ้ายกงยู...เท่ห์จังเลย

ภาพนี้อ้ายกงยูเท่ห์จังเลยจ้า...จุ๊บ ๆๆๆ
    ตอนนี้เด็กน้อยง่วงจังเลยนะ...อ้ายกงยู...เท่ห์จังเลย

อ้ายกงยู...เท่ห์จังเลย

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    หล่อแบบนี้ น่าจุ๊บ หลายๆ จุ๊บดอกน้อเด็กน้อย ถ้ามีคนหล่อแบบนี้มาจีบละก็จะกรี๊ดให้สลยเลยน้อ จะเอาใจเช่า สาย บ่าย เย็นเลย น้อ ชนิดลิ้นไม่ให้ไต่ไรไม่ให้ตอมเลย
    สาธุ !! ให้ได้สักคนแบบนี้อะ สิเอาหล่อแบบนี้ คงสุดๆๆๆ เลย คนอะไรหล่อได้หล่อดี

ง่วงจังเลยแวะมาจุ๊บคนหล่อ

โอ๊ย ๆๆๆๆ ง่วงนอนจังเลย...โอ๊ย ๆๆๆๆ ง่วงที่สุด... ::)::)::)

ง่วงจังเลยแวะมาจุ๊บคนหล่อ

แม่นจ้าพี่คนฟังเพลง...ถ้าแม่นคนหล่อนะจะดูแลอย่างดีเลย...จะไม่ปล่อยให้คิดถึง...จะไม่ปล่อยให้ต้องรอ...เลยนะ...อิอิอิ

คิดฮอดอ้ายกงยูจังเลย ...อิอิอิ

Tags for this Thread