ผมตั้งหัวข้อที่มีรูปภาพไม่ได้

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

ผมตั้งหัวข้อที่มีรูปภาพไม่ได้

ผมเข้าไปที่ picpost ลงภาพเรียบร้อยแต่ว่า โพสบ่ได้ครับ หน้าจอบอกให้ไปสมัครสมาชิก แล้วกะบอกอีกสองสามอย่าง ปัญหาแบบนี้ผมเคยเป็นตอนที่สมัครใหม่ๆ แต่ว่าแจ้งไปกะสามารถเฮ็ดได้ แต่ตอนนี้ปัญหาเป็นคือเก่าแล้วคับ ผมลองเฮ็ดหลายเทื่อแล้วกะขึ้นแบบเก่า เฮ็ดจั่งได๋คับ หรือว่าทางเวบมาสเตอร์แก้ไขให้แหน่คับ ขอบพระคุณคับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    ปัญหานี้น่าสิเกิดจาก เวลาล๊อกอินเข้าบ้านมหาแล้วบ่ได้ติ๊กให้ระบบจำไว้ เวลาเฮาโพตส์แล้วเปลี่ยนหน้าใหม่ ระบบกะเลยจำบ่ได้ ลองติ๊กตรงช่องสี่เหลี่ยมน้อยๆตอนเฮาล๊อกอินเบิ่งครับ แต่ว่าผมเจอ แต่เวลาเฮาออกจากระบบไปแล้ว พอเฮาเปิดหน้าใหม่ระบบกะยังจำได้อยู่คือเก่า กลับมาล๊อกอินคือเก่าคือเฮาบ่ได้ออกจากระบบนี่หละ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    แม่นคับอ้ายคนภูไทผมบ่ได้ติ๊กหม่องหั่น เดี๋ยวสิเฮ็ดคืออ้ายบอกได้ผลแบบได๋สิเว้าให้ฟังอีกคับ
    ผมกะว่าอยู่เวลาเปลี่ยนหน้ายามได๋ เทียวใส่แต่ซื่อกับรหัสยังว่า แต่ปัญหาของผมสิเป็นจั่งได๋บุ
    คือลงรูปแล้วผมคลิกหม่องให้แสดงผลข้อความก่อนส่ง แล้วกะขึ้นคือว่ามานั่นหละคับ เดี๋ยวสิลองเฮ็ดเบิ่งใหม่อยู่คับ ขอบคุณคับ

ขอบคุณเด้อคับอ้ายคนภูไท งมๆซาวๆอยู่ตั้งโดน