หัวข้อ: เมนูเช้านี้...มาเด้อพี่น้องกินข้าวเช้ากับเด็กน้อย

เมนูเช้านี้...มาเด้อพี่น้องกินข้าวเช้ากับเด็กน้อย

เวลาที่เด็กน้อยหาพาแล้ว ส่วนใหญ่กะสิถ่ายรูปเก็บไว้...บางที่ในเวลาเร่งรีบบักหล่ากะอ้ายพลกะสิจ่มแมะ

อ้ายพล บักหล่า : สิได้กินบ่มื้อนี้...

เด็กน้อย : ได้กิน

อ้ายพล : เอ้าฟ้าวถ่ายกูสิได้กิน

::)::)::)::)::)

มีอยู่มื้อหนึ่งคร้านถ่ายรูปบักหล่ามานสิกินข้าวบ่เห็นถ่ายรูปกะเลยถามว่า

บักหล่า : แม่ครับบ่ถ่ายรูปติครับ

แม่เด็กน้อย : บ่กูคร้าน

บักหล่า : บ่เป็นหยังผมถ่ายเองกะได้

เมนูเช้านี้...มาเด้อพี่น้องกินข้าวเช้ากับเด็กน้อย

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    กินนำแน่จ้า อิอ นั่งพา ที่มีหมากแตงโม เด้อจ้า แล้วกะย้าย พาที่มีลูกชิ้น ปูอัดมานำแน่จ้า 5555::)
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    เสี่ยวน่ารักกกกกกก
    อ้ายพล กะ น่ารักกกกกกกก
    หลานข้อยแฮง น่ารักกกกกกก
    อิอิ กว่าสิถ่ายเสร็จ เย็นหมด
    แต่กะยังแซ่บเน๊าะ :g :g
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่อมีแนวแก้คาวนำ::)บ่ออ้าย ::)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    อ้ายมักแจ่วแมงดากับลวกผัก จ้าน้องเด็กน้อย//หมายเหตุ เป็นครอบครัวที่ทะเล้นและน่ารักมากครับ ครัอบครัวนี้มักแต่คําเว้าอ้ายพลที่ว่า....."เอ้า..ฟ้าวถ่ายกูสิได้กิน" ฮ่าๆๆๆๆ คํานี้คุ้นๆ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    กินเข่ากับมักโมกะมี ::) ::) ( ยายอยู่บ้านกะมักกินคือกัน)

ส.มักม่วน
    Guest
    ผู้เป็นแม่ว่า...บ่กูคร้าน มักคำตอบของลูกชายแมะเอื้อย บ่เป็นหยังผมถ่ายเองกะได้ .... เป็นลูกที่ดีเดนี่ ปฎิบัติหน้าที่แทนแม่ได้ ใช้ได้ตั่วล่ะเอื้อย 555
    ขอจานที่มีแตงโมเด้อจ้า มักหลาย

มาเด้อ ๆๆๆ กินข้าวจ้า

เมนูมื้อนี้...ปลาส้มฟัก ปลาแดกบ่อง ส่มผักกาด ต้มหน่อไม้หวาน เชิญแซบจ้า... กินตอนเก้าโมงเช้านี่ล่ะ .... ::)::)::)

มื้อนี้บักหล่าบ่ได้กินข้าวเลยจ้า...มานไปแข่งบอลว่าสั่น...

แม่เด็กน้อย : มึงไปแข่งบอลมีคนไปเชียร์แล่วติ

บักหล่า : มีแล่วคับ

แม่เด็กน้อย : ให้กูไปเชียร์บ่ล่ะ

บักหล่า : บ่ครับผมย่านแพ้ครับ

มาเด้อ ๆๆๆ กินข้าวจ้า

เรื่องฮิตน่าอ่าน

เช้านี้กินอาหารพาเก่าไปก่อนนะ...ยังบ่ได้เฮ็ดอีหยังกินจ้า...อิอิอิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ bootchai

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ DD

อ้ายขอกินนำจักคนแหน่เด้อ ขอข้าวเหนียวหลายๆ ::)::)