เคยเห็นโตเป็นๆๆๆบ่ครับ

คนเมืองแป๊ะ
    Guest

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ เคยเห็นโตเป็นๆๆๆบ่ครับ

มีอยู่แถวเหนือ เด้อครับ ไผ่อยากเห็นต้องไปเที่ยววัดดอยสุเทพครับผม >> เคยเห็นโตเป็นๆๆๆบ่ครับ <<.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ขุนสุราพ่าย

พบปะพูดคุย แฮะๆ

ขุนฯ กะไปนะดอยสุเทพ แต่คงสิบ่ได๋สังเกต เลยบ่เห็น อิอิ ::)

งวดหน้าถ่าไปใหม่ สิตั้งใจไปเบิ่งคักๆ 55+++

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หัวหน้าจ๋าย
    ทำงานอยู่แถวสะพานใหม่
    เป็นตะกินตับเด็กน้อยเก่งเน้าะ..เอ...ตับผู้สาวเพิ่นจะมักกินค์อผมบ่อน้อ..อิ..อิ::)::)