หมากอันนี้ซือวา หมากแฟน รสซาดส่ม กินกับเกลือ หรือ ปลาแดกกะได้ครับ กินกับน้ำปลาสิบ่คักปานใด๋

หมากไม่กินส่มเด้อค่า....มี่ซือวา  หมากแฟน

หมากไม่กินส่มเด้อค่า....มี่ซือวา  หมากแฟน

รูปข่างเทิงเป็นรูปเนื้อในกับในมัน ในมันสิแข็งคล้ายกับในบักขามป้อม ผมบ่ฮุ้วาทางบ้านอื่นเพินเอิ้นวาหมากอิหยัง พุใดฮุ้กะหาข้อมูลมาเพิ่มเติมแนเด้อครับ