หัวข้อ: ...ก้อยกับแกงนางต่อ(ตัวอ่อนของตัวต่อ)...แซบ...สุดย อดอิหลี

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    ปร่าดดด..เป็นตาแซบตะหน่ายเนาะ....โปรตีนล้วนๆเด้อ..เหอๆๆ..
    มองต่าง..อย่างปลง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    อยู่บ้านผม สารคาม แต่ก่อนหลายคักครับ
    แต่ว่าตอนนี่หายากอิหลีครับ
    สาเหตุกะคือตอนไปเอาต่อละแต่ครั้งคือ
    ต้องฆ่าแม่มันไห้ตายเหมิดก่อนครับ
    ฟังเมิ่งแล้วโหดน้อพี่น้อง แต่ว่ากะเข้าใจว่าเอามาเป็นแนวอยู่แนวกินน้อครับ
    ปัญหาคือวาเฮ็ดแบบได๋จังสิอนุรักษ์ตัวต่อไห่มีไปถึงสมัยลูกหลาน
    หรือว่ามีวิธีเอาต่อแบบบ่ต้องฆ่าแม่มันครับ
    ฝากไว้เป็นข้อคิดสึๆครับพี่น้อง

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    มาเป็นตาแซบแท้คับก้อยนางต่อเมนูนีบ่อเคยซิมเลยคับ:g:g

Queenie
    Guest
    บ่อเคยได้ยิน คือสิแซบน้อ

ป๊าดดดดดดดดดดดดดดดดดดด เป็นตาแซบแท้อ้ายบ่าว1000 ให้เด็กน้อยกินนำแนะเด้อ...
    ปล. แขนเป็นอีหยังน้อ .... ต่อตอดตี้จ้า...มานี่สิเป่าให้เร็ว ..... ::)::)::)::)::)

อยากสิลองกินเบิ่งยุคับ บ่เคยกินจักเทือคือสิแซบ:g:g8)
    ...เปรียบแม่เช่น โคมทองของชีวิต

ช่วยชี้ทิศ ช่วยนำทาง ช่วยสร้างสรรค์

ให้ความรัก ให้ความรู้ ชูชีวัน

ลูกจึงมั่นกตัญญูบูชาคุณ..........เพื่อแม่ แพ้บ่ได้

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ผมกะมักยู่กินต่อ แต่บ่อแม่นต่อแนวนี ::) แบบว่ากินร้านนี้แล้วบ่อพอเลยไปกินต่อร้านใหม่::) กะกินต่อคือกัน อิอิ

::) กินต่อแบบนี่ ตบเบิ่งกระเป๋าดู๋ๆแหน่เด้อคนตระการ.....

อ้ายแก้งค์น็อตแขนเป็นหยังจังหลุดอ้าย ได้ขันไว้หั่น....
    อัน อันเมนูนี่ขอชิมนำโตเดียวพอ...ย่านอ้ายหล่อบ่อิ่มนะจ้า ฮักอ้ายหลายอยากให้อ้ายได้กินอิ่มซั่นแหล่ว::)
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม
    อิอิ..ช่วงนี้เป็นคนเหล็กย่อนหมาญี่ปุ่นกัด..//555 แมนควมน้องติ๋มเว่าเด้อคันสิกินต่อแบบบ่าวตระการหั่นต้องเบิ่งกระเป๋าแหน่เด้อ 55
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    กลับมานั่งเลียปากลวบๆนำขั่วต่อ อยากกิ๊นนนนนนน::)
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

Tags for this Thread