ไก่ฟ้าวอนแฟน - ไก่ฟ้า ดาดวง

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ฟังเพลงจากเว็บ 4shared ไก่ฟ้าวอนแฟน - ไก่ฟ้า ดาดวง

เนื้อหาอาจมีลิขสิทธิ์ ที่มา : http://www.4shared.com/embed/478444838/7ab54faa
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย pui.lab; 07-06-2011 at 11:06.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ Lerm ubon
    Chonburi-BASF The Chemical company

Re: ไก่ฟ้าวอนแฟน - ไก่ฟ้า ดาดวง

คือม่วนคักเเท้เด้:g:g:g:g:g

Re: ไก่ฟ้าวอนแฟน - ไก่ฟ้า ดาดวง

มักๆๆๆๆอ้ายของไกฟ้านี่ลำล่องกะม่วนครับขอบคุณอ้ายโจโล่เด้อครับที่เอามาสู่ฟังครับ:g:g:g

deff
    Guest

ฟังเพลงที่เล่นด้วยแฟลท Re: ไก่ฟ้าวอนแฟน - ไก่ฟ้า ดาดวง

:g:g:g อยากได้มาฟังเด้ หาซื้ออยู่ใสมีแน่น้อ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ผม กะมีต้นฉบับ อยู่ 3 ชุดครับ เพราะว่าเลามี ซ่ำนี่หล่ะ ชุด 4 บ่มีำไผนำไปอัดเสียงนำเผิ่น
    แต่ว่า ผมกะบ่อยากขายเนาะครับ เก็บไว้ถ้าฟังคือกันหนิหล่ะ ขอขอบคุณ สำหรับกำลังใจใน 1 Click คำขอบคุณครับ

ศึกษาหาความรู้
    ม่วนหลายเด้อ พี่ น้อง

ได้ยินเสียงอ้ายไก่แล้ว ทุกคำเว้าทุกเสียงลำแล้วหวนถึงความเก่าความหลังตั้งแต่อ้ายไก่อยู่ ม ก AM บางเขน ช่วงรายการ เพลินใจไทยอิสาน วันเสาร์ อาทิตย์ ได้ยิบแผ่นชอ่ยอ้ายเพิ่นในระยะหนึ่งได่ยินเสียงอ้ายเพิ่นแล้ว คิดฮ้อดอ้ายเพิ่นเนาะ ตระกูลดาดวง กะสิคิดคือผม

ขอทราบชื่อเพลงชุดที่4ของอ้ายไก่ทั้ง12เพลงจะได้ไหมผมขอทราบด้วยความเคารพ ขอบคุณ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ฟังแล้วกะน้ำตาซิไหลนำเนาะ ชีวิตเพิ่นกะลำบากคัก หัวอกเดียวกัน
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ kamatep
    บ่เคยฟังจักเทื่อ เผิ่นเสียซีวิตละเนาะครับ ม่วนคัก

Tags for this Thread