หัวข้อ: ซุบหน่อไม้

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

ซุบหน่อไม้

ซุบหน่อไม้

ซุบหน่อไม้

ซุบหน่อไม้

หน่อไม้กะซุมที่ไปหามานั่นหละคับ อี่แม่นึ่งใส่ถุงให้ เอามาสู่พี่น้องบ้านมหาคับผม
    อันนี้เฮ็ดกินตอนเซ้า เข้าเหนียวฮ้อนๆ แซบอยู่คับ
    :g:g

ขอจ้ำนำจักคำแหน่เด้อคับ พักเที่ยงคืนพอดี เป็นตาแซบ:g:g:คัก

เมนูนี่ของชอบเลยค่ะ ซุปหน่อไม้เฮ็ดกินบ่อยสุด....หยับไปบาดหนี่ หลับตาแน่นๆเด้อ ทางนี่สิคุ้ยคำใหญ่ๆแล้ว555++
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

Queenie
    Guest
    หิวพอดีเลยค่ะ ได๋แวลากินข้าว ตอนเที่ยง ๆ พอดีจักสามคำแน่เด้อ อิอิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    กินยามได๋ แซบยามนั้นหละซุปหน่อไม้กะดาย โอ๊ยหน่าย ติ๋ม เปอร์โย สิหยุบคำใหญ่ ทัพพีซดเอาโลดสาคับ:g
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3
    แนะๆๆ เหลือไว้ให่หนูกินนำแหนะ เอื้อยติ๋มกะดาย แนวมักคือกัน เด้นิ ::)
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี
    ป้าดไทเฮือนเดียวนำมากินซุปหน่อไม้ บ่เอิ้นชายหล่าเรยเน้อ หนีมาหากินข้าวนำอ้ายแหลวอยู่ทางพี้ ยับไปน้องหล่ามาแล้วต้องได้กินหลายกว่าหมู่ หน่อไม้ของมักคือกัน เอิ๊กๆๆ สรุปแล้วไทเฮือนนี้มักหน่อไม้เบิ่ด ฮ่าๆๆๆ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ซ่าจัง

เรื่องฮิตน่าอ่าน อดกิน

น่าร่อยนะครับ แต่น่าเสียดาย ป๋มท้องใส้ไม่ค่อยดีครับ กินหน่อไม่ค่อยด้าย
    กินที่รัยท้องเสียทุดที อดกินของอะร่อยเลยครับ อิอิ:g

Membership renewed สัญลักษณ์ของ siranee
    ลาดกระบัง54(วัดศรีวารีน้อย)
    ซี้ดดดดดดดดดดดดดดดดดดด น้ำลายไหล(t

เรื่องฮิตน่าอ่าน

ป๊าดดดดดดดดดดดดดด อ้ายเมตรแมะ ให้เอื้อยติ๋มใช่ทับทีตัก 3 เทีย สิบ่เบิดตี้จ้า...แล่วเด็กน้อยสิได้กินนำบ่น้อ...::)::)::)::)::) เป็นตาแซบจ้า อ้ายสำราญ ให้เด็กน้อยกินนำแนะเด้อจ้า...อิอิอิ