หัวข้อ: แจ้งดีเจเพื่อทราบ แก้ไขตารางออกอากาศ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

แจ้งดีเจเพื่อทราบ แก้ไขตารางออกอากาศ

แจ้งดีเจเพื่อทราบ แก้ไขตารางออกอากาศเพื่อความเหมาะสม
    การจัดรายการเป็นไปตามสภาพครับ สามารถสลับสับเปลี่ยนกันตาม
    เวลาที่ว่าง โดยการประสานงานกับดีเจคิวก่อน หรือหลัง
    ผังรายการบ้านมหา เรดิโอ
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ขุนสุราพ่าย

พบปะพูดคุย รับแซ่บจ้า.... 55+

ทราบแล้ว.... เปลี่ยน 8)

รับทราบจ้าอ้ายบ่าว

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ดีมากครับ.. สิได้เข้าไปขอเพลงถูก
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    รับทราบค๊า แต่ว่าดีเจปุ้ยมาสายบ่อยๆ อย่าตัดเงินน๊าค๊า :-x
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

เรื่องฮิตน่าอ่าน แจ้งอัพเดทตารางออกอากาศ 2 ก.ย.51

แจ้งดีเจเพื่อทราบ แก้ไขตารางออกอากาศเพื่อความเหมาะสม
    การจัดรายการเป็นไปตามสภาพครับ สามารถสลับสับเปลี่ยนกันตาม
    เวลาที่ว่าง โดยการประสานงานกับดีเจคิวก่อน หรือหลัง

หมายเหตุ = ควรให้ความสำคัญกับช่วงเวลาของท่านก่อน
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    อ้างถึง ...

หมายเหตุ = ควรให้ความสำคัญกับช่วงเวลาของท่านก่อน
    เรียนท่าน01 และสามชิก เวลาตามตารางของดีเจเต็ม ฯ ที่แจ้งนั้น
    ดีเจเต็มฯมาดำเนินรายการตามปกติ ทุกๆเช้านะครับ
    แต่..ที่บ่เห็นดีเจเต็มฯ ก็เพราะว่า สถานีบ่ว่างครับ
    ดีเจเต็มฯตรงต่อเวลาเสมอครับ
    จึงขอแจ้งเพื่อทราบครับผม

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา
    ขอบคุณครับอ้ายบ่าว เเละท่านเต็ม ที่บ่ว่างเพราะ ดีเจปอ เสียบอยุ่ อิอิ

ขออภัยเด้อครับท่านเต็ม บางเทือมาเฮ็ดงานกลางคืนนะครับ บาดนี่ ล่ะลืมตื่นเลยปล่อย

เพลงไปเรื่อยๆๆนะครับท่าเปนเเบบนี่ ผมให้ท่านรเต็มจัดแทนเลยนะครับ ช่วง 11.00-

14.00 ครับเพราะผผม ออกเวรไปแล้วววววว จึงเเจ้งให้ทราบเเละขออภัยมานะ

โอกาสนี้ นะครับบบบบบบบบบบ

ดีเจ ปอ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    อ้ายขอเว่าแนเด้อ ทุกคนหยุดห้ามแย้ง ขณะที่อ้ายเว่า ฮ่า ๆ ๆ ๆ ๆ :g

อ้ายอยากเป็นดีเจ จุดประสงค์คืออ้ายอยากเว่ากับน้อง ๆ นุ่ง ๆ ในบ้านมหา และอยากเฮ็ดให้บ้านมหามีชีวิตชีวา และมีการสื่อสาร 2 ทาง (TWO WAY) จั่งได้มีการขอเพลงหน้าไมค์ หรือว่าโทรมาหาน้อง ๆ เพื่อสิให้ออกหน้าไมค์ สิมีความรู้สึกว่าเฮาเว่ากันอีหลี บ่แมนว่าอยากเฮ็ดโตเด่นดังอีหยังดอก

จริง ๆ แล้วการจัดผังรายการ อ้ายว่าสิต้องสอบถามดีเจก่อนว่า เจ้าว่างยามใด๋ ถ้าผมสิจัดแบบนี้เจ้าพอสิจัดได้บ่ ถ้าบ่ได้ผมสิไปถามผุใหม่ หากเวลาว่างซ้ำกัน เจ้าพอสิหลีกทางไปจัดอีกเวลาหนึ่งได้บ้อ

เป็นหยังจั่งว่าจั่งซั่นหวัดติ๊ พอมีตารางออกมากะเกิดมีการเสียบเวลากัน เพราะว่างช่วงนี้พอดี บังเอิญว่ามาเข้าเวร อ้ายเข้าใจ แต่ถ้าบ่อยกะสิเคียดให้กันอีกล่ะ

บางเทื่ออ้ายกะคึดเด้ บ่าวคนเดิมจัดตารางให้อ้ายหลาย น้อง ๆ สิเคียด สิขิวบ่หือ อ้ายกะคึดอยู่เด้ แมนอยู่เด็กน้อยอาจสิเล่นเน็ตตลอด แต่การจัดเพลงต้องคอยดูแล ต้องคอยเลือกเพลง เพราะว่าบางเพลงกะสะดุด บ่แมนเปิดไว้แล้ว ไปแลนออกกำลังกายได้เด้ เพราะว่าคอมบ้านอ้ายมันคอมฮ้าง อยากซื้อใหม่อยู่ แต่บ่มีเงิน

ตารางที่ออก 7 โมงเซ่า ฮอดบ่าย 2 และกะ 5 โมงแลง ฮอด 6 ทุ่ม กะขอขอบคุณที่น้องให้ความไว้วางใจ แต่อ้ายว่ามันหลายโพด บ่แมนอ้ายมีปัญหาดอก ถึงแม้ว่าอ้ายบ่จัดน้องกะสามารถที่สิหาคนจัดได้อยู่แล้ว อันนี้เว่ากันด้วยเหตุผล อย่าเคียดให้อ้ายเด้อ

แต่ที่อ้ายเว้าคืออยากให้หันหน้ามาเว่ากัน และหาทางออกร่วมกันว่า ควรสิจัดประมาณ 3 ชั่วโมง พัก แล้วกะจัด ๆ บ่แมนลากยาว 7 ชั่วโมง คนอื่นอาจเฮ็ดได้ แต่อ้ายย่านเป็นริดสีดวงแถะหือ ถ้าอ้ายบ่ว่างหรือว่าเห็นสถานีเงียบกะให้เหลียวหน้าเหลียวหลังก่อน และกะเสียบเข้าไปได้โลด อ้ายบ่ว่าดอก ถ้าอ้ายเข้าไปอ้ายกะสิบอกเองว่าสิจัดหรือว่าบ่จัด เข้าใจตามนี้น้อ

สุดท้ายคือหากผังยังบ่เปลี่ยน ช่วงที่อ้ายมีธุระ น้อง ๆ กะช่วยกันจัดให้อ้ายแน อ้ายบ่ว่าดอก แต่หากอ้ายโผล่มาให้ห้องแชต กะถามจักคำแนว่า สิจัดบ่ บ่แมนเห็นโผล่มาแล้ว ประกาศหาคนอื่นมาจัด ทั้ง ๆ ที่ตามผังแล้ว มันเป็นเวลาของอ้าย อ้ายว่ามันข้ามหน้าข้ามตากันโพดอ้ายว่า

ที่เว่ามาทั้งหมดนี่ คืออ้ายฮักทุกคนเด้อ ถ้าสิเคียดให้อ้าย อ้ายกะห้ามบ่ได้ เพราะอ้ายเว่าออกจากใจจริง และบ่อยากให้พวกเฮามีปัญหากับเรื่องขี้หมูขี้หมาแบบนี้ มีหยังกะเว่ากันให้รู้เรื่องแบบจะ ๆ ไปโลด เพราะอ้ายเป็นคนพูดตรง เปิดเผย และจริงใจ บ่ว่าสิในหน้าจอหรือนอกจอ อ้ายกะคืออ้ายพลของน้อง ๆ คนเก่าล่ะ ...อันแนวปิดไว้กะปิดไว้อยู่ เห็นว่ากะดาย ฮ่า ๆ ๆ ๆ ๆ ::) :g :g

เอ้า ....อ้ายเว่าจบแล้ว ขอน้ำกินแน อ้ายคอแห้ง ::)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    น้องเห็นด้วยกับอ้ายพลเด้อครับ
    การจัดรายการต้องนั่งอ่านข้อความตลอดเวลา ถ้าพลาดข้อความใด ข้อความหนึ่งไป
    กะบ่ได้จัดเพลงตามคำขอ คุณผู้ฟังกะจะว่าบ่จัดให้ครับ
    นั่งทั้งวันเมื่อยแน่นอนครับอย่างแรก
    เห็นใจครับอ้ายพล เห็นด้วยนำครับ