ลองส่งอีก เทื่อ ครับ

ลองส่งอีก เทื่อ ครับ

ลองส่งเบิ่ง ครับ สาวลูกหิน เพิ่นบอกวิธิส่งใหม่ลองส่งอีก เทื่อ ครับ <<.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    ถูกต้องแล้วคร๊าบเก่งมากครับผม
    ขนาด ใหญ่กว่านี้ แน๋จ้า เบิ่งหน้าเจ้าบ่าว บ่ ชัดแมะ
    เอิ๊กๆๆๆ

:g :g

ฟังเพลงที่เล่นด้วยแฟลท

จั่งได๋กะ ถามแล้ว ขออีกอย่างแน่ครับ สาว สร้างอัลบัมบ่ทันเป็นครับ สิได้เห็นหน้าเจ้าบ่าวชัดๆ ครับ
    รบกวนแน่เด้อ สาว(t(t

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

เสียงอุทาน บ่าวจ๊ะ

อัลบั้ม

บ่าวไป ที่ http://www.baanmaha.com/community/all_albums.php
    แล้วกด สร้างอัลบั้ม..... ตรงซ้ายมือ กะได้ จ้า
    จากนั้นกะโหลดรูปลง
    กะสิเป็นอัลบั้มหละจ้า ตั้งชื่อนำ ว่าสิ ชื่ออัลบั้ม อิหยัง :)
    ลองดู จ้า หรือ สิเข้าตรง HI 7 ของบ่าวก็ได้ จ้า
    ภาพที่เรา สร้างอัลบั้ม จะสามารถนำมาตกแต่งHI7 ได้ด้วยนะจ๊ะ
    ลองดูจ้า

บ่าวจ๊ะบ่าวจ๊ะบ่าวจ๊ะบ่าวจ๊ะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยเมืองเพชร
    ::) รอชมคร๊าฟ ข่อยก้ออย่ากเบิ่งหน้าเจ้าสาว
    ให้ชัด ๆ คื่อกันละ ฮาฮาฮา::)
    หวัดดีคร๊าฟยินดีได้รู้จักคร๊าฟผ๊ม8)

จัดไป อย่าให้เสีย อยู่ในอัลบัม แล้วครับ ยกความดีความชอบให้ สาวลูกหินครับ
    เพิ่น บอกวิธีลงภาพ จนเฮ้ดเป็น แล้ว เดี๋ยวเมือบ้านเกี่ยวข้าว ดอ สิเก็บภาพมากฝากอีกเด้อครับ(t(t8)8)8):g:g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    เอามาฝากหลายๆเด้อคับอยากเห็นนำคือกัน เอิ๊กๆๆๆๆๆๆ:g

Tags for this Thread