วัดอายุสมองลองเบิ่งเด้อครับ

พ่อใหญ่โหน่ง
    Guest

สว่างใจ วัดอายุสมองลองเบิ่งเด้อครับ

ได้เลขน่อย ๆ แฮงดีเด้อ แสดงว่าสมองเฮายังแจ่มอยู่
    วัดอายุสมองลองเบิ่งเด้อครับ

เออ....
    สงสัยทดสอบบ่อได้ เพราะว่าบ่อสามารถแนบไฟล์ได้ครับ

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    ฮ่วย..มาซ่างว่าลืมไฟแท้ ไฟเหมิดแล้วว่าซั้นใหญ่ อิ อิ อิ

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

พบปะพูดคุย

ซั่นล่ะ เฒ่าแล้ว อิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ รินเมืองร้อยเกิน
    เกษตรวิสัย - ร้อยเอ็ด
    โอ้ยลืมไฟว่านี่แม๊ อดเลยข่อย

พ่อใหญ่โหน่ง
    Guest

อยากอายแท้เนาะ จิเฮ็ดจั๋งใดดีน้อ

ซ่อยแน่้เด้อครับ ผู้ใด๋ฮู่วิธีการเอาไฟล์มาแนบ แบบว่ามือใหม่หลาย ๆ ครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวหนองกี่
    ให่ลองเบิ่งเด้ออ้าย...
    คลิกหม่อง ตอบกะทู้อย่างรวดเร็ว
    --ด้านล่างกล่องข้อความเลือก ใช้งานขั้นสูง
    --ที่เหลือกะตามนั้นละครับ อัปเสร็จแล้วกะสิขึ้นหน้าต่างใหม่มาให่
    ก๊อปเอาแต่ลิงค์มันเด้ออั่นเครื่องหมาย >>,<< บ่ต้องเด้อ มาวางในกล่องข้อความหั่นแหละ
    --คลิก ส่งข้อความ หม่องแล้ว
    ให้อ้ายลองเบิ่งเด้อ ...(ฮักกันคือเก่า)

พ่อใหญ่กะเอาไฟล์มาแปะให้เบิ่งแหน่จ้า ว่าไฟล์แบบใด๋ วีดีโอ wma หรือว่ารูปภาพธรรมดา...
    เทือหนูแนะนำได้...บ่รับปากเด้อจ้าว่าซ่อยได้ แห่งแต่ปึกอยู่นะจ้า...

พ่อใหญ่โหน่งเจ้าค่ะ เอามาลงไว ๆๆ แนะจ้า เด็กน้อยอยากทดสอบวัดอายุสมองของตะของนั่นแมะว่า มันสิจักขวบน้อ... ::)::)::)