หัวข้อ: หาของอยู่ของกินอยู่เมืองการ์ต้า มาฝากครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ต้มบักกอเหิ่มนำตาแซบเน๊าะจ้า...นำกินจ้า...อิอิอิ

เปลี่ยนเป็น

ต้มบักกอเหิ่มนำตาแซบเน๊าะจ้า...กินนำจ้า...อิอิอิ:g

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    แพงบ่นอ อาหารไทยทางพุ้นนอ กินกันหลายๆๆ คน แซบนอ

8) ปล.อ้ายเจ้าคือผู้น้อยๆๆ เก่งนอ เบิ่งป็นตางานหนักนอ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

BIG ASS
    Guest
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวผู้ฮ้าย
    แพงบ่นอ อาหารไทยทางพุ้นนอ กินกันหลายๆๆ คน แซบนอ

8) ปล.อ้ายเจ้าคือผู้น้อยๆๆ เก่งนอ เบิ่งป็นตางานหนักนอ

แพงแหน่อยู่ครับ หายากอยู่ครับ ที่สำคัญไกลหม่องซื้อพร้อม ไปกลับ 160 กว่าโล
    ผู้น้อยอยู่ครับสร้างเวียกบ่อเป็นดอก ย่องขะเจ้าเฮ็ดตั๊ว::)

BIG ASS
    Guest
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ติ๋ม เปอร์โย
    อากาศเป็นตาฮ้อนเนาะจ้า...เบิ่งหมากสีดาแก้มแดงเลย อิอิ....ดีเนาะไปทำงานกลับบ้านกะมาทำอาหารสู่กันกินตาม่วนอยู่...
    ทางนี่น้าเงียบ...อากาศกะหนาวฝนกะตก...ไปทำงานกะช่วงบ่ายเลิกมากะเกือบเที่ยงคืน...หิวปานใด๋กะบ่มีแฮงสร้างกิน ง่วงคัก...
    สู้ สู้เนาะค่ะพี่น้องอีสานพลัดถิ่นทั้งหลาย...

ฮ้อนแหน่ครับตอนกลางเว็น ตอนนี้ตอนกลางคืน กำลังซิหนาวแล้วครับ สู้ๆๆครับผม

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    บักหุ่งคือหน่วยเป็นตาฮักแท้หละอาว คือแตงโมเนาะ ทางผมกะสิสาวใส่แต่ตับพุ้นแหล่ว อิอิ :g:g

itpaza
    Guest
    เป็นตาแซบคักเด้อ้าย แต่หลวงปู่พากินข้าวคาบเดียว

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197
    เป็นกำลังใจใก้นะคะ สำหรับการทำงานต่างถิ่น อากาศร้อนไหมคะทางนั้น
    เรื่องอาหารการกินคงสบายๆ แหละนะคะ ที่ไหนมีบักหุ่ง ที่นั่นพี่ไทยสบายแหละน้อจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ Boy_ubon
    เฮ็ดจังได๋น้อข่อยจังสิได้ไปคือเพิ่น....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวทุ่งฝน
    พากันกันจังสั้นดอกติทางพุ่นนะ กินคำโป่มหลายเด้อจ้า
    มันสิแค้นเด้ อิอิ