หัวข้อ: เห็ดนางฟ้าทอดกรอบเจ...อร่อยจ้า

พบปะพูดคุย เห็ดนางฟ้าทอดกรอบเจ...อร่อยจ้า

เห็ดนางฟ้าทอดกรอบเจ

เมื่อวันพระที่ผ่านมาเด็กน้อยกินเจจ้า แต่พอตกดึกหิวแมะ สิชงไมโลกะกินบ่ได้กะเลยนึกเมนูขึ้นมาจ้า ทอดเห็ดนางฟ้าดีกว่า อิอิอิ ว่ากะจัดการเลยจ้า

เครื่องปรุง กะมีเห็ดนางฟ้า คะนอร์เจ ซอส แป้งทอดกรอบ น้ำเปล่า

วิธีทำ ล้างเห็ดนางฟ้าแล้วฉีกเป็นตอนพองาม ๆ อิอิอิ จากนั่นกะผสมแป้ง คะนอร์เจ ซอส น้ำเปล่า เข้ากันดีแล้ว กะเอาเห็ดนางฟ้าลงไปผสมให้เข้ากันจ้า จากนั่นกะตั้งกระฮ่อน ๆ เอาเห็ดลงไปทอด พอสุกดีแล้ว กะตักขึ้น กินได้จ้า แซบจ้า

เห็ดนางฟ้าทอดกรอบเจ...อร่อยจ้า

เห็ดนางฟ้าทอดกรอบเจ...อร่อยจ้า

กินนำแหน่จ้าดีเจเด็กน้อย...กินแล้วได้บุญ น่าสนเมนูนี่...มีการบ้านมาส่งแน่นอนจ้า...ตาแซบคักทอดแล้ว....
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

กินกับน้ำจิ้มไก่เด้อแซบจ้า...พอดีกินเจเลยบ่ได้มีน้ำจิ้มจ้า คร้านเฮ็ด ...อิอิอิ

BIG ASS
    Guest
    เป็นตาแซบอยู่ครับ ทีหลังอย่าลืมเอิ้นเด้อ:g::)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ tersanook
    เป็นตาแซบน้อ จักจานคือซิดี::)::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    เป็นตาแซบแท้ๆเลยจ้า เหลืองอุ่ยหุ่ย คือสิกรอบดีแท้คับ :g:g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    โอ้ยๆๆน้ำลายไหลหิวๆๆๆเลขกะบ่ถืก ฮือๆๆๆๆๆๆ..ถืกอ้ายวิทย์เขกบักกอกแท้ตั๋วเราซื้ออิอิ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    5555เป็นจั่งใด๋ทอดเห็นนางฟ้าแหม๋คือจั่งทอดมันบ่อน้อกรอบนอกนุ่มในบ่อครับเอามาชิมแน่ครับ