นกเป็ดน้ำ ภาค3 ตอนจบครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6

รอบยิ้มพิมใจ นกเป็ดน้ำ ภาค3 ตอนจบครับ

สวัสดีครับพ่อ แม่ พี่น้องชาวบ้านมหาทุกคนครับ
    มื้อนี้ดีเจเต็มใจให้เธอ จะพาไปเบิ่งนกเป็ดน้ำที่แม่ไก่เลี้ยงมาครับ
    หลังจากที่นำเสนอมาให้พี่น้องได้ชมกันแล้ว 2 ภาคครับ
    มื้อนี้จะเป็นภาค3 ตอนจบครับผม
    ฝากถึงอ้ายบ่าวเซียงน้อยนำครับ ที่อ้ายฯฝากให้ผมติดตามนกเป็ดกลุ่มนี้
    มาเพื่อให้พี่น้องเฮาได้เบิ่งครับ
    8) ::)

พร้อมแล้วก็มาเบิ่งกันเลยเนาะครับ

[YFLASH]http://www.youtube.com/v/oNUEX1sQ_Ms&hl=en&fs=1&[/YFLASH]

ไก่ เลี้ยงลูก นกเป็ดน้ำ ภาค2 (กำลังโต)
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย เต็มใจให้เธอ; 06-08-2009 at 20:46.

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    บ่าวเต็มจ่งใว้จักโตแหน่เด้อครับ เผื่อได้แวะไปทางบ้านไผ่ เป็นตาลาบแซบ สั้นดอกหวา อิอิๆๆ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    เอ๋าอ้ายบ่าวเซียงน้อยครับ มาอิหลีเด้อครับ ผมสิจ่งไว้ถ่า ได้เสมอครับสำหรับอ้าย

มื้อนี้เอา วีดีโอมารวมไว้นำกันนิละครับ ค่อยบ่ได้ไปหาหม่อยอื่นเนาะครับ

Tags for this Thread