หมากเวอ สิหน่วยใหญ่กว่านี้ครับ บักนาวสีกะบ่แมนครับ บักส้มซ่ากะบ่แมนดอกครับ

เพราะว่าเขาตีกันอยู่ท้ายบ้าน ตะของมานอนคลุมโปงอยู่บ้านคือบ่ซ่าปานใด๋ดอกตี๊ข่อยว่าอ่ะ

โอ๊ะ ๆ ๆ คนละเรื่องตี๊เนี่ย ข่อยกะดายเนาะ

แต่สรุปกะคือ มีเอกสารประกอบปานนี้ กะสิแมนอยู่ดอกครับ

แต่ต่อมาอาจสิมีการกลายพันธุ์เป็นแบบอื่น เลยเฮ็ดให้ลูกใหญ่กะได้น้อครับ

ต่อไปบักนาว สิส่ำกับบักพร้าวเด้อครับ บ่เกิน 15 ปีครับ

ตอนนี้บักพร้าวน้ำหอมเผาอยู่ตลาด กะหน่วยส่ำกำปั้นนี่แมะ อิ อิ กินกะบ่อิ่ม