หัวข้อ: ຫນຸມເຫລ້າຂາວບ່າວນ້ຳແດງ

เหล้าขาวน้ำแดง
    Guest

พบปะพูดคุย ຫນຸມເຫລ້າຂາວບ່າວນ້ຳແດງ

อยากได้สูตรก๋วยจั๊บอุบลครับ
    แซบดี กินดู๋ ตอนเรียนอยู่สารคาม
    แซบ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ
    ขอสูตรแน๋ครับ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ เหล้าขาวน้ำแดง
    อยากได้สูตรก๋วยจั๊บอุบลครับ
    แซบดี กินดู๋ ตอนเรียนอยู่สารคาม
    แซบ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ ๆ
    ขอสูตรแน๋ครับ

คือมาภาษาต่างประเทศแท้ล่ะ อ้าย

พี่น้องเพิ่นสิอ่านออก บ่หนิ

ຫນຸມເຫລ້າຂາວບ່າວນ້ຳແດງ
    :g

สูตรของหนุ่ลำซีจ้า

สูตร ของติ๋มเองจ้า

สูตร น้องไก่น้อยจ้า

สูตร น้องเหมียวจ้า

สูตรของแม่ดองจอย สาวเมืองอุดรจ้า

เอาหละเนาะ ข่อยเมื่อยหาแล้ว...เอาไปดัดแปลงเฮ็ดกินเอา ตามใจมัก และเครื่องปรุงที่หาได้หละเนาะ..เชิญแซบจ้า...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    ฝากสูตรหน่มลำซีนำแนเป็นหยังพี่ติ๋ม

เรื่องฮิตน่าอ่าน

ถ้วยนี้สูตรของหนุ่มลำซี

กินถ้วยนี้สูตรของเอื้อยติ้ม

ถ้ายนี้สูตรของสาวเหมียว

ถ้วยนี้สูตรของพี่จอย

ถ้วยนี้สูตรของเอื้อยไก่น้อย

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    สูตรใด่กะใด่ครับว่าแต่มีคนทำให้กินแหม๋ครับ::)::)::)::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี
    เป็นตาแซบทุกอันครับ
    ขอบคุณพี่เด็กน้อย ที่รวมรุปหลายๆเจ้ามาไห่เมิ่งครับ :g:g:g:g
    ฮ่วยของผมคืออยู่ที่โหล่หล่ะพี่เด็กน้อย เรียงตามความแซบบ่ครับ ขำๆเด้อ ::)::)

แก้ไขให้ถืกใจพ่อครัวบ้านมหาแล้วเด้อจ้า...เบิ่งทรงตาแซบกว่าหมู่อยูตั๊วหละน้องหล่าหนุ่มลำซี...
    ยังคึดฮอดกับข้าวเจ้าอยู่เด้อ ห่างหายไปโดนหลาย...ฝีมือตกใด๋555+++++
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ สาวทุ่งฝน
    เป็นตะแซบทั้งนั่นเลยจ้า บ่ได้ขอกะมาจอบถ้าเอาไปเฮ้ดกินคือกัน อิอิ

แซบทุกถ้วยละจ้า ...อิอิอิ ๆๆๆๆๆๆๆ