หัวข้อ: มาวันนี้ เพื่อขอลา........

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M

Facebook Video มาวันนี้ เพื่อขอลา........

และแล้วกะได้เวลาอันสมควรฤกษ์แล้ว (พู้นดิ)
    บ่มีหยังดอกจ้า คือว่าเหมียวสิกลับเมืองไทยไปยามอิแม่
    กะเลยได้โอกาสมาลา อ้าย ๆ เอื้อย ๆ จ้า
    เพราะว่าบ่รู้มื้อได๋ สิได้เขามาบ้านมหา ถ้าบ่เห็นหน้าโดนกะอย่าว่าเด้อจ้า
    ขอเวลาไปพักใจก่อน (พะนะ) ::)::) จั๋งได๋กะสวัสดีปีใหม่ ทุก ๆ คนเด้อจ้า

มาวันนี้ เพื่อขอลา........

มาวันนี้ เพื่อขอลา........
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เดินทางปลอดภัยเด้อน้องเหมียวงานพาแลงพ้อกันจ้า
    อยู่เมืองไทย5-6 เดือนเลยเหรอ ปีใหม่ใกล้จะถึงเอื้อยก็
    ขอให้มีความสุข สุขภาพแข็งแรง ร่ำรวยตลอดไปน๊าค๊า
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ขอเวลาไปพักใจก่อน...... หมายความว่าจั่งได๋น้อ ยามไปยามมากะขอให้เดินทางดว้ยความปลอดภัยเด้อครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    จ้าน้องเหมียวมาเพื่อลาบ่อแมนลาจากะขอให้โชคดีเด้อครับสวัสดีปีใหม่ขอให้สุขภาพแข็งแรงมีเงินใช้หลายๆๆคิดหวังสิ่งใด๋กะขอให้สมหวังเด้อครับ

ดีใจนำจ้าน้องเหมียวที่ได้กลับบ้านเกิดนานๆ...เดินทางปลอดภัยเด้อหล่า...พ้อกันงานพาแลงจ้า...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    สิกลับบ้านยามอีแม่อยู่เมืองไทยติหล่า...อย่าลืมของฝากเสื้อหมากกะแหล่งใ้ห้เลานำเด้อ..อิอิอิ
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    เหมียวน้อง ขอให้เดินทางปลอดภัยนะ อิแม่รออยู่จ้า มาๆๆ อิอิ สวัสดีปีใหม่พร้อมเด้อจ้า

มีแนว ติดกระเป๋า มานำบ่เหมียว แนวเว้ากันไว้ นะ น้องหล่า ::)::)::):)

เดินทางปลอดภัย โชคดีปีใหม่จ้า
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    ของฝากเบาะพี่หมู มาเอาเองเด้อ อิอิ แม่เหมียวเลาบ่เอาดอกเสื้อหมากกะแหล่ง เลาอยากได้ส้งยีนต์::)
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....

Tags for this Thread