หัวข้อ: น้องออมน้อยจากสวิตเซอร์แลนด์ มายามเด็กน้อยจ้า

น้องออมน้อยจากสวิตเซอร์แลนด์ มายามเด็กน้อยจ้า

น้องออมน้อยจากสวิตเซอร์แลนด์ มายามเด็กน้อยจ้า

วันที่ 28 ธันวาคม 2551 น้องออมน้อยและพ่อบักเบนซ์ (น้องพี) มายามเด็กน้อยจ้า ดีใจจังเลย เคยเว้ากันแต่ในห้องกล่องขอเพลง และแล้วกะได้มาเจอหน้ากันจริง ๆๆ ดีใจค่ะ น้องทั้งสองน่ารักมาก เด็กน้อยกะบ่มียังต้อนรับกะมีแต่ ลูกชิ้น ขนมเส้น ลาบหมู ปลาแห้ง ท่อนั้นแล้ว แต่เพิ่นจักว่าเอาอีกหยังมาฝากหลาย ๆๆ จ้า อิอิอิ ขอบคุณน้องทั้งสองที่คิดถึง

หลังจากกินอิ่มกันแล้วเด็กน้อยกะน้องออมน้อยกะพากันจัดรายการเพลงช่วงดีเจคู่กัด คู่กัน คู่ขวัญ ตอน 20.00 - 24.00 น. ส่วนน้องพีและดีเจพล พระยาแล เพิ่นกะพากันเชียร์บอลไทย - เวียดนามจ้า จัดแป๊บหนึ่งน้องกะกลับเพราะต้องตื่นแต่เช้าเดินทางไปขอนแก่นจ้า ก่อนกลับเด็กน้อยและน้องออมกะกอดกันด้วย ...อิอิอิ

หวังว่าโอกาสหน้าเอื้อยเด็กน้อย และ ดีเจพล พระยาแล จะได้ต้อนรับน้องทั้งสองอีกนะค่ะ

บันทึกไว้ในความทรงจำที่ประทับใจอีก ครั้งหนึ่ง ...

ของฝากจากน้องออมน้อยและน้องพี (พ่อบักเบนซ์)

เด็กน้อยต้อนรับน้องทั้งสองจ้า...อิอิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    มาจอบเบิ่ง...คนหล่อคนงาม ::)

มาทันได้กินของกินนำเพิ่นบ่เนี่ย ....หมดแล้วติคะ ลูกชิ้นน่ะให้กินนำแหน่ (t (t
    *(๏?ิ_?ิ๏)* เมื่อตะวันนิทรา ฟ้าจะรอพบจันทร์ ฉันจะฝันถึงเธอ *(๏?ิ_?ิ๏)*
    ?W?lcom? T๐ Baanmaha.Com?

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    บ่ฮู้ว่าสิเว่าจั่งใด๋ครับ เพราะตั้งแต่เกิดได้ใหญ่มา บ่มีผุใด๋เอากระเช้าไปอวยพรปีใหม่จักเทือ

เฮ็ดให้อ้าย อึ้ง ทึ่ง เสียว เว่าบ่ออกครับ มันจั่งวาดมีอีหยังมาจุกที่คอหอยนี่ล่ะครับ

ได้แต่มองตากันปริบ ๆ และเก็บไว้ในความทรงจำตลอดไปครับ ขอบคุณที่มาเยี่ยมมายามคนจน ๆ

จั่งอ้าย อยากให้บรรยากาศเป็นกันเอง ๆ กะเลยนุ่งผ้าโสร่งแดง เพื่อบ่งออกถึงความเป็นอีสานบ้าน

เฮาเนาะครับ ขอให้น้องทั้งสองจงมีความสุข โชคดีในวันปีใหม่เด้อครับ บ่ฮู้ว่าสิเว่าจั่งใด๋ครับ

มันตื้นตันใจบอกบ่ถืกแมะ

Super Moderator
    Guide & Photographer
    สัญลักษณ์ของ เจ้าซายน้อย

รอบยิ้มพิมใจ

อิอิ เลยบ่ได้พ้อกันจ้อย out permit (ใบอนุญาตออกไปข้างนอก) บ่ผ่าน ฮ่าๆๆๆ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    น้องออม คือกลับไวแท่ะ พาแลงสิพ้อกันบ่อนิ..และขอให้ม่วนๆในบ้านเฮาเด้อหล่า..เผื่อแน่ะเด้อ..(โครงการเกาะช้างเป็นจั่งได๋น้อ..เหอๆๆ) (t
    มองต่าง..อย่างปลง

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    ยินดีต้อนรับน้องออมน้อยจ้าป้าดเห็นตัวเป็นๆๆๆแล้วบาดนิใด่ยินกะเสียเสียงดีขนาดกรี๊ดๆๆของฝากของต้อนกะหลายเนาะครับมีฮอดซองข้าว555::)::)

ฃองในกระเช้านะเอามาแบ่งกันเด้อจ้าอ้ายพล+ดีเจเด็กน้อย...กินคนเดียวงูเขียวเกี้ยวใด๋ อิอิ...
    เบิ่งภาพไปกะยิ้มไป...มีความสุขนำหมู่เจ้ากะยังว่า...อยู่จนฮอดมีนาคมพุ้นเด้อน้องออม...งานพาแลงพ้อกัน ม่วนๆจ้า...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ กำลังใจ
    บล็อก
    1
    ดีใจแทนดีเจเด็กน้อย และดีเจพล ด้วยเด้อที่ได้พบเพื่อนๆ ที่บ้านมหาฯ
    หลาย ๆ คน กำลังใจอยู่ไกลคงบ่ได้เจอใคร

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ

กินนำเด้อจ้า ของฝากนะ ของต้อนรับกะเป้นตาแซบขนาด น้องจอยอยากกินนะ แง๊ๆๆ....
    ขอให้มีความสุขใน วันขึ้นปีใหม่นะคะ น้องออม พ่อบักเบนซ์ แล้วกะดีเจคู่ขวัญด้วยนะคะ