สวัสดีคับพี่น้องบ้านมหาทุกคนคับผม มื้อนี้ขอนำเสนออาหารแนวเก่าที่สมาชิกเพิ่นเคยเสนอแล้ว แต่ว่ากะอยากนำเสนออีกเทื่อหนึ่ง ให้พี่น้องบ้านมหาเฮาได้เบิ่งสื่อๆดอก อิอิ ย้านลืม คั่วหนูคือเก่าสะหละหละ ::)::)

คั่วหนู
เครื่องกะมีจั่งที่เห็นนี้หละคับ ไผมักหน่อยมักหลายแนวได๋กะปรับปรุงได้ สับหนู ตำเครื่อง
คั่วให้เข้ากัน เติมน้ำจักหน่อย ปรุงรส ทุกคนคือสิเข้าใจเป็นอย่างดีเนาะคับ ถ้าบ่เข้าใจกะไปเบิ่งกระทู้เก่าๆได้ อั่นนี้อยากเอารูปมาให้เบิ่งสั่นดอกหวา คับผม::)::)

คั่วหนู
แล้วแล้วหน้าตากะออกมาเป็นแบบนี้หละคับ เมือบ้านปีใหม่หาแต่แนวแบบนี้หละคับมาเฮ็ดกิน พอได้เป็นกับแกล้มสั่นดอก ตอนเฮ็ดบ่ได้ถ่ายรูปไว้ เพราะว่าเฮ็ดผู้เดียว ถ้าสิให้อี่แม่ถ่ายให้เลากะถ่ายบ่เป็นเนาะ อิอิ ::)::)เอาตอนแรกกับตอนสุดท้ายนี้หละ แซบคือกัน :g:g