คืออยากแชทนะคับ ทำงัยดี

โซเซดะ
    Guest

คืออยากแชทนะคับ ทำงัยดี

ช่วยบอกทีนะคับว่าเฮ็ดจังดั๋ย ขอบคุณคับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ รินเมืองร้อยเกิน
    เกษตรวิสัย - ร้อยเอ็ด

Re: คืออยากแชทนะคับ ทำงัยดี

ให่พิมพ์ ซื่อเข้าไปตรง ช่อง name แล้วคลิ๊ก profile แล้วกะใส่ password สองเทื่อ แล้วกะคลิ๊ก save สามารถพิมพ์ข้อความตรง messaage แชทได้เลยครับ
    บ่เข้าใจกะเบิ่งตรงนี่เด้อ
    http://www.baanmaha.com/community/sh...ad.php?t=25369
    ขอบคุณบ่าวเม้าครับผม

Re: คืออยากแชทนะคับ ทำงัยดี

ลองเบิ่งเด้อครับคั่นเข้าบ่อาหรือมีปัญหาหยั่งกะสอบถามใด่เด้อครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ Re: คืออยากแชทนะคับ ทำงัยดี

เฮ้ดตามน้องเพิ่นแนะนำเลยจ้า รับรองได้จ้า เข้าได้แล้วกะทักทายกันแนะเด้อจ้า ยินดีต้อนรับสู่ห้องแชตจ้า(ปล.เวลาใส่พาสเวอส์เชค์แป้น คีบอดร์ นำเด้อจ้า ภาษานะจ้า ถ่าอยู่ต่างประเทศ ) :g:g

Tags for this Thread