เด็กน้อยไปขึ้นหมากขามหวานซอยอีแม่...ที่ชัยภูมิจ้า กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล เด็กน้อยไปขึ้นหมากขามหวานซอยอีแม่...ที่ชัยภูมิจ้า
กรี๊ดด เป็นตาฮักน้อเด็กน้อยอ่ะ

บ้านอยู่ไสครับ และกะเบอร์โทรหยังครับ

กรี๊ดดดดดดดดดดด อยากไปเก็บบักขามซอยเด้น้อ
อ้ายๆข่อยฮู้จักเผิ่นยุค่ะ เผิ่นเป็นดีเจอาสาอยู่บ้านมหา สนใจบ่ค่ะ ถ่าสนใจเจอเผิ่นได้ที่รายการธรรมรับอรุณเด้อ ตั้งแต่ตีสี่เคิง จนสอดแจ้ง
ปล.อย่าลืมเด้อถ่าสนใจหน่ะ ตีสี่เคิง อิๆๆ