หัวข้อ: ความรู้สึก

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ รินเมืองร้อยเกิน
    เกษตรวิสัย - ร้อยเอ็ด

Re: ความรู้สึก

อุปสรรคแค่ไหนก็ไม่หวั่น
    คืนและวันจะโหดร้ายสักเพียงไหน
    ร้อยและพันปัญหาจะฝ่าไป
    เพียงมีเธอ ยิ้มให้ ที่ปลายทาง

ผมกะอายุส่ำๆกับหนุ่มเหงาล่ะครับ ผมเกิด 2521 อยากขอเป็นเสี่ยวกับหนุ่มเหงาครับ หนุ่มเหงาเป็นคนนิสัยดีมากครับ

ดีจ้า ถ่าอ้ายพี และ อ้ายรินเป็นเสี่ยวกัน เด็กน้อยดีใจจังเลยจ้า เพราะทั้งสอง่คนใจดีมีน้ำใจน่ารักทั้งสองคนเลยจ้า...อิอิอิ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ลูกอิสาน

คือครูทัศน์เพิ้นว่าจ้าอ้ายพี คนดีตกน้ำไม่ไหลตกไฟบ่ไหม้ สักมื้อหนึ่งโชคต้องเข้าข้างอ้ายพี
    ได้งานใหม่ได้เงินเดือนหลายๆ บีก่ะเป็นอีกหนึ่งกำลังแรงใจให้อ้ายพีเด้อจ้า ฮู้อยู่จ้าว่าหัวอกคนไกลบ้านมันเป็นจั่งได่ยามที่เฮาเว่งหว่าง ถ้อแท้ สู้ๆๆเด้อจ้าอ้ายพี
    :g:g

คนไกล
    Guest

คนไกลเป็นกำลังใจให้เด้ออ้าย ตอนนี้คือซิดีขึ้นแล้วแม่นบ่
    จั่งใด๋กะสู้ๆ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

ติอย่างเดียวพี โตหนังสือเจ้าอ่านยากหลาย เจ้าคือบ่เว้นย่อหน้าให้ผุเถ่าได้อ่านดี ๆ แน ซัวสิอ่านได้ปวดตาหลาย

จับใจควมได้ว่าโดนเลิกจ้างวัดติ๊ กะหน่าเห็นใจ ถอยหลังกะบ่ได้ดอก เพราะเสียเงินมาแล้ว จั่งใด๋กะตาม พีกะเป็นขวัญใจของทุกคนในห้องแชต และกะเป็นน้องซายอ้ายคือเก่าล่ะ

ชีวิตคือการต่อสู้ น่าเห็นใจและเอาใจช่วยเด้อหล่า ชีวิตอ้ายบ่เคยลำบากปานใด๋ สงสัยเฮ็ดบุญมาหลาย แต่กะได้รับรู้ถึงความรู้สึกของน้อง

ชีวิตยังบ่สิ้นกะต้องดิ้นต่อไปล่ะหล่าเอ้ย ที่อยู่ซูมื่อนี่กะหากินซามตายคือกันล่ะ เงินเดือนกะบ่พอไซ่ดอก กู้มันเบิ๊ดซูอย่าง บ่กู้แต่ระเบิดล่ะหล่าเอ้ย

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

ขอบคุณทุกกำลังแรงใจเด้อครับผมเดี่ยวนี่กะอยู่หม่องเก่ายุครับบ่อทันใด่ไปใสครับคะเจ่าเรียกมาทำงานคือเก่าครับงานเข้ามาอีกแต่งานเดี่ยวนี่กะบ่อหลายดอกครับกะหวังว่ามันคงดีขึ้นเนาะครับ ขอบคุณทุกกำลังแรงใจครับขอเป็นหนึ่งกำลังแรงใจให้ทุกคนครับสู้ๆๆ

แวะมาเป็นกำลังใจให้อ้ายพีจ้า...จุ๊บ ๆๆๆ สู้สู้นะคะ