ขอเสนอถามซื่อๆเด้อครับ ถ้าบ่อแก้กะบ่อเป็นหยัง... ผมว่าบัตรปีที่แล้วน้อย(เล็ก)ไปครับ ตอนถ่ายรูปออกมาแนมบ่อค่อยออกเลยครับ ผู้ได๋ชื่อยาวกะต้องเขียนโตหนังสือน้อย ซึ่งอ่านยากครับสมาชิกเก่ากะบ่อเป็นหยังดอกแนมหน้ากันกะฮู้แล้ว แต้ผู้มาใหม่นี่ตี้เฮากะบ่อฮู้เขา เขากะบ่อฮู้เฮา (ประสบการณ์จากผมปีที่แล้ว)เป็นสมาชิกได้เดือนเดียวกะไปโลด ถ้าบ่อทันเมากะพอสิอ่านออกอยู่ แต่ถ้าดึกมานี่ล่ะสิสับสนอ่านผิดอ่าถูก บางคนเป็นสมาชิกบ่อทันนานกะมางานนี่โดยยังบ่อทันฮู้
เลยว่าสมาชิกชื่อหยังแน่
ตัวอย่างเช่น คนตระการ กะสิเป็นคนตระกะ พลพยาแล กะพลพยายม ติ๊กตอ๊ก กะติ๊งตอ๊ง หน้าเกาหลี กะเป็นหน้าเกา..เกาหยังบุ ::)::) บัตรเก่าผมยังเก็บไว้อยู่ในรถลืมเอามาเป็นภาพประกอบ (ขออภัยที่พายพิงบุคคลที่3เด้อ )::)