เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

เอาบรรยากาศ มาฝากครับ ที่ทำงานเซียงเหมี่ยงฯ เองครับ เหมืองทองภูคำ สปป.ลาว ...
    บ่เคยเที่ยวภาคเหนือ เบิ่งทะเลหมอก โชคดีที่ได้มาเฮ็ดงานตรงนี้ มีหมอกแบบนี้ให้เบิ่งตลอดปีครับ...
    บ่แม่นกล้องสำหรับมืออาชีพ กะถ่ายทอดความรู้สึกในมุมของสายตาบ่ได้.....
    สถานที่จริง หมอกจริง สวยงามกว่านี้หลาย ๆ ....
    มาเบิ่ง ๆ ครับ เซียงเหมี่ยงสิพา พี่น้องไปเบิ่งหมอก.....

1.
    เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

::)สุดท้ายกะคือ ผู่ฮ่ายแห่ง workshop ครับ เซียงเหมี่ยงฯ พาเที่ยวเด้อ::)
    วิวด้านหลังกะ ภูเขาที่เพิ่งระเบิดเปิดหน้าเหมืองไปนั่นล่ะครับ

นี่อีกครับ อิ อิ

เดี๋ยวยังมีภาพอีกหลาย ๆ ชุดที่สวย ๆ แปลก ๆ บ่ค่อยได้เห็นทั่วไปปันได๋
    มื่อหลังสิเอามาฝากเด้อครับ.....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ โชติ

Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

สวยงามมากครับ บ่าวเซียงเมี่ยง

สุดยอด คือคำเีดียวที่ผมเว้าได้ตอนนี้ครับ

Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ... Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ... Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ... Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ... Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ... Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ... Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

:g :g :g

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวทุ่งศรีภูมิ

Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

:) สวยงามมากครับ ผมเคยเห็นบรรยากาศแบบนี้แถวเพชรบูรณ์ช่วงน่าหนาว ขั้นมีแบบนี่ทั้งปีเป็นตะไปยามแท่ะครับ :):):)Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

Maximum learning
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ khonsurin
    ท่าตูม สุรินทร์
    บล็อก
    197

เห็นบรรยากาศแล้ว สวยจังเลย อยากไปเที่ยวพักผ่อนมากค่ะ
    เคยผ่านไปเพชรบูรณ์หลายครั้งแล้ว แต่แค่ผ่านไม่เคยพัก
    ผ่านเขาค้อมาทางขอนแก่นจ้า แต่บรรยากาศสวยมากทุกฤดูเลย
    สำหรับจังหวัดที่มีภูเขา และทะเลหมอกจ้า

วิวหม่องอ้ายเซี่ยงทำงานนี่บรรยากาศดีเนาะครับป่าไม้กะหลายพากันขึ้นโคกหาของป่าบ่อครับอ้าย รูปสุดท้ายไผน้อคือเข้มปานกาแฟแท้อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

:g:gงาม ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เซียงเมี่ยง

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ Re: เซียงเหมี่ยงฯ พาไปเบิ่งทะเลหมอก เหมืองทองภูคำ ครับ...

>>>>วิวหม่องอ้ายเซี่ยงทำงานนี่บรรยากาศดีเนาะครับป่าไม้ กะหลายพากันขึ้นโคกหาของป่าบ่อครับอ้าย รูปสุดท้ายไผน้อคือเข้มปานกาแฟแท้อิ<<<<

ยังดีครับคุณหนุ่มเหงาว่าปานกาแฟ, บางคนว่าคือถ่าน พะนะครับ....
    หยังสิเข้มคักปันนั้นดอกเนาะ::)::)
    กะอยากขาวคือเผิ่นอยู่ดอกครับ แต่ว่าได้ส่ำนี่กะจักสิว่าจั่งได๋ เอิ๊ก ๆ ::)::)

Tags for this Thread