มาฮอดมื่อนี่กะเป็นเวลา 1ปี ล่ะเด้อครับที่ผมใด้เป็นสมาชิกบ้านมหาดอดคอม

ดีใจหลายๆที่ได้พบ ได้พ้อหลายๆสิ่งหลายๆอย่างที่บ่อเคยพ้อทางได๋มาก่อน อย่างงเด้อ ::)
โดยเฉพาะบ้านมหา คุ้มสามเสน ไปดู๋คักคุ้มนี่::)

ได้พ้อน้องๆ พี่ๆ เพื่อนๆ ที่ต่างคนมาจากหลายจังหวัดกะได้พ้อ คนที่ไปอยู่ต่างประเทศกะได้พ้อ
ได้ฟังดีเจ ฟังหมอลำ อ่านผยา ได้ไปพบปะสังสรรค์กับพี่น้อง (อันนี่มักคัก) ::)::)

แต่ก่อนนี่ผมเคยฟังวิทยุamครับ ดีเจคนอิสาน ผมเคยไปหา ทั้งดีเจ และแฟนเพลง

อยู่สถานีวิทยุ สวนมิสสักวัน เสียงสามยอด ยานเกราะ ไปหลายครั้งครับ
แต่ก่อนใช้ชื่อ เอ๋ พระรามหก ไผเคยฮู้จักบ่อน้อ::)

เมื่อก่อนนี่ช่องทางการสื่อสารกันบ่อดีคือทุกมื่อนี่ครับ อินเตอร์เนตกะบ่อฮู้จัก

ผมเคนผ่านแบบนี่มาก่อนพอได้มาพ้อบ้านมหากะเลยฮู้สึกว่า มีแต่ได้ครับ..... ละท่านล่ะครับคิดคือผมบ่อน้อ

นี่คือภาพบางสว่นที่ได้ไปพบพ้อพี่น้องบ้านมหาครับ

1ปีมีแต่ได้..กับ..บ้านมหาฯ .

1ปีมีแต่ได้..กับ..บ้านมหาฯ .