หัวข้อ: อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ

มาอยู่เมืองไทยได้สองอาทิตย์ น้องจอยกะต้องบินกลับอเมริกา แต่น้องจอยถือโอกาส
    ในวันที่2กพ.แวะมาเยี่ยม พี่ดีเจคู่ขวัญ สาก่อน มาฮอดกะเกือบทุ่ม ย้อนคาเลาะหายามพี่น้องอีกหม่อง การมายามพี่เด็กน้อยกับพี่พลในครั้งนี้ น้องจอยมีความประทับใจหลายอย่าง เห้นพี่น้องมาพ้อมหน้าพ้อมตา ในทีมงานต้อนรับของบ้านมหาเฮา
    ซึ่งที่น้องจอยดีใจเป้นพิเศษก็คือได้มาเจอพี่เด็กน้อย ผู้ซึ่งให้ความมื่นซื่น และให้ธรรมะดีๆๆฟังในยามเช้า แต่น้องจอยได้มาฟังเทื่อเดียว ย้อนเน็ตออนตลอดบ่ได้ ถ่ามื้อใด๋มีการออกหน้าไมล์ งานนี้น้องจอยต้องจองก่อน อยู่ไกลต้องฟ้าวโทรแนะจักหน่อย ซึ่งการมาเยี่ยมพี่ดีเจมื้อนี้ น้องจอยได้มีโอกาศพ้อ น้องมันทนา และ อ้ายคำบัง นำ และที่ดีใจคักๆๆกะแม้นได้พ้อ อ้ายเฒ่าพาโลหรึอ้ายพงษ์นั้นเอง เพิ่นนำก้นมาช้ากว่าหมู่
    มื้อนี้นับว่าโชคดี ที่พี่เด้กน้อยได้จัดเพลง น้องจอยกับเพื่อนๆๆกะเลยโอกาสมั่วหน้าไมล์สะเลย เล่นเอาพี่เด็กน้อยหัวเราะคักๆๆสะ บ่รู้ว่าเที่ยวหน้าเอื้อยเพิ่นสิให้จอยไปยามอีกบ่บุ
    คำแรกที่เอื้อยเพิ่นพ้อจอยเพิ่นว่า ในรูปคือผู้ใหญ่แท้ พะนะ อิอิอิ..มันกะน้อยจ่อยลงแล้วจ้า น้องจอยมาแต่มื้อแรกจนฮอดมื้อสิเมือยกินแต่เหล้าแมะจ้า กับแกล้มบ่ต้องเลย ขอบคุณในการต้อนรับของพี่เด็กน้อยจ้า ถึงแม้จะเป้นเวลานิดเดียวบ่กี่ชั่วโมงที่ได้พ้อกัน น้องจอยกะดีใจอีหลี่จ้า พี่เด็กน้อยเป้นคนน่ารักมากๆๆ หวังว่าโอกาสหน้าให้จอยไปยามอีกแนะเด้อจ้า จอยสิเป้นคนฮู้ผู้ดีบ่ยาดไมล์เอื้อยดอกจ้า ฮ่าๆๆๆๆๆๆ
    น้องจอยมาภาพบบรรยายกาศมาฝากนำ เบิ่งเอาจ้า
    ไปฮอดกะมีการตั้งวงถ่าแล้ว ดีใจ...
    อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ
    ต่อไปเรียงแถวออกหน้าไมล์จ้า พี่เด็กน้อยได้เว้าคนแรก จากนั้นโดนยึดอำนาจ
    เมรี กับพงษ์น้อยก่อน แล้วกะจอยกับเมรี ส่วน บ่าวจัย เป้นแผนกนั่งยิ้มนั่งหัว
    ต่อมามอบให้น้องใหม่ อ้ายคำบัง กับน้องมันทนา โดยมีเมรีกับพี่เด็กน้อย เป็นพี่เลี้ยง

น้องจอยต้องขอขอบคุณพี่ๆๆน้องๆๆ ที่ให้การต้อนรับ จนฮอดมื้อจอยจะกลับ ทุกคนเด้อจ้า บ่ว่าสิเป้น อ้ายต่วง น้องเอ๋ น้องจิ้งหรีด น้องพงษ์ น้องจัย อ้ายเฒ่าพาโล(อ้ายพงษ์) น้องมันทนา อ้ายคำบัง ที่สำคัญอีหลี่กะคือ พี่พล พี่เด็กน้อย แล้วกะ เพื่อนคนสวย สาวผู้ฮ้าย
    อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ (เพิ่นพากันเก๊กหล่อ อิอิอิ อ้ายพล เจ้าชายน้อย อ้ายต่วง..)

อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ (อิอิอิ..อ้ายพงษ์ มาสมทบทีหลัง )
    นั่งเล่นสังสรรค์พอประมาณกะออกไปหาหม่อง บริหารลูกคอ งานนี้น้องจอย เมาขึ้นเครื่องอีกแล้วพี่น้อง ...มันเป้นงึกๆๆงักๆๆ อีกแล้ว
    ความทรงจำที่ดีแบบนี้ น้องจอยจะบ่มีลืมเลยเด้อจ้า ฮักตลอดคิดฮอดเสมอ มิตรภาพที่ดีของเวป์บ้านมหา เวป์ของคนไกลบ้าน ใช่ว่าไมตรีที่แท้จริงจะไม่มีในโลกออนไลน์ ในชายคาบ้านมหาหลังนี้มีจริงๆๆ คิดฮอดเด้อจ้า ทุกๆๆคน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา

Re: อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ

มารายงานโตจ้า..
    สำหรับ กอฟ กะประทับใจหลายๆ คือกันจ้า สำหรับการไปเจอ พี่ดีเจ ทั้งสอง พี่เด็กน้อย กะพี่พล พี่เด็กน้อยน่ารักมาก ๆค่ะใจดี พี่พล กะให้การต้อนรับอย่างดีค้า..มีโอกาสได้ออกหน้าไมค์นำ ตื่นเต้นขนาด แนวบ่เคยแหม..อิอิ
    พี่จอย น่ารักมากค่ะ เป็นกันเอง คุยสนุกสนาน ร่าเริง
    พี่หน่อย เป็นตาฮักค่ะ กันเองให้การต้อนรับอย่างดีเลยจ้า...ขอบคุณนะคะ
    สำหรับ พี่เอ๋ คนตระการ เจอกันมื้อแรก ประทับใจมาก ค่ะ แม่นแท้ รถเพิ่น งามอิหลี แต่งได้ วัยรุ่นมาก ๆ
    ส่วนอ้ายต่วง... โตจริง ๆเพิ่น หล่อ สุขุมค่ะ น่ารักเป็นกันเอง
    เจ้าชายน้อย... รูปหล่อค่ะ อิอิ น่ารัก ร้องเพลงเก่ง
    พงษ์น้อย สมแล้วที่เป็นศิลปินบ้านมหาค่ะ ร้องเพลงเก่ง+เพราะอิหลีค่ะ
    บ่าวจัย ... อารมณ์ดีเน๊าะ กอฟกับเพิ่นกะได้จับมือเป็นเสี่ยวกันแล้ว แม่นบ่เพื่อน...
    อ้ายเฒ่าพาโล..ขอบคุณสำหรับที่แวะไปส่งกอฟเด้อจ้า...
    ประทับใจพี่จอยนั่นหนา คือขึ้นเครื่องไหวหนอ... กอฟกะคิดนำอยู่ ย่านเพิ่นบ่ทันเครื่อง แต่เพิ่นกะบอกว่า...ไหวแน่นอน... ขอบคุณพี่จอยอีกครั้งสำหรับอาหารที่แสนอร่อยนะคะ

:g:g:g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

Re: อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ

บุ๋ยๆๆๆๆ แย่งไมค์กันคักขนาดเนาะเผิ่น
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

หึยเบิ่งพากันยาดไมค์กันบาดนิคักน้อสาวส่านิแหม๋อิอิ พ้อกันนี่ย้านอยู่เด้อแต่ว่าไผซิเปนไผละเนาะ555

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

ขอบคุณอย่างยิ่งสำหรับพี่ ๆ น้อง ๆ ที่ให้เกียรติไปแวะดีเจคนจน ๆ จั่งอ้าย

ดีใจและตื่นเต้นทุกครั้งที่พี่ ๆ น้อง ๆ ไปหาครับ บ่คึดว่าสิได้เห็นหน้ากัน

เพราะแค่คิดกะเป็นไปบ่ได้แล้ว แต่กะเป็นไปได้อีหลีครับ ได้เห็นหน้าน้องจอย

ได้เห็นหน้าน้องอีกหลาย ๆ คน บางเทือกะงงตะของคือกันา เหมือนกับความฝันอีหลีครับ

ความผูกพันและมิตรภาพดี ๆ กับพี่ ๆ น้อง ๆ เดินทางมาไกลแล้วครับ และอ้ายจะเก็บ

ความทรงจำดี ๆ เหล่านี้ไว้ตลอดไปเช่นกันครับ

ขอบคุณและถือเป็นเกียรติอย่างยิ่งครับ ที่มาแวะคนจน ๆ จั่งอ้ายกับเอื้อยครับ หวังว่า

โอกาสหน้าคงสิได้พ้อกันอีกน้อครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

ขอบอกสั้นๆว่า.. ความประทับใจมื่อนั่นบ่อเคยลืมครับ..:g:g:g

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

สำหรับเพื่อนคนนี้ บอกได้คำเด๋ยว ดีใจมากๆๆๆๆ

คิดฮอดเพื้ยน เสมอ รักไม่มีเปลี่ยนแปลง เด้อเพื่อน

ประทับทุกคนคือกัน สำหรับ อ้ายพงษ์ หรือว่า อ้ายคำบัง น้องกอฟ

ถ้ามีโอกาศ คงซิได้เจอกัน อีก ค๊า สำหรับ สาวผู้ฮ้ายคนนี้ ยินดีเสมอ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ หนูนา

น่าสนุกนะค่ะอยู่กันเยอะๆๆ::)Re: อีกหนึ่งความทรงจำ..เมื่อครั้งแวะไปเยี่ยมดีเจคู่ขวั ญ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

ขอให้เจ้าภาพจงเจริญ คิดเงินให้ได้เงิน คิดทองให้ได้ทอง ขอให้เจ้าภาพจงเจริญ
    รับไปเด้อเอื้อยจอย อ้ายพล เอื้อยเด็กน้อย ผู้เพิ่นเป็นเจ้าภาพ
    ที่แสนดี บอกได้คำเดียวว่า อิ่ม โอ้ยบ่แม่น ประทับใจหลายเด้ออออออออออออ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ เพชรภูพาน

:g เบิ่งผุลางคนดู๋เป็นตะม่วนแฮงเนาะ

Tags for this Thread