หัวข้อ: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

Super Moderator สัญลักษณ์ของ หมูน้อย
    บล็อก
    17

Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

......................

นั่งดูภาพไปก็อดยิ้มไปด้วยไม่ได้นะค่ะ

น่ารักจริงๆๆ...ดูแล้วสนุกไปด้วยเลย....
    "รัก" และ "กำลังใจ" ฉันมีไว้เพื่อแบ่งปัน

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

บ่อแม่นลืมทักผมบ้อท่าน ::) ได้ยินแต่เขาว่าบ่าวคนเดิมคนหล่อคัก บัดเห็นโตจริงแล้ว
    ป้าดๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ สมเขาส่าอีหลีตั๊วนี่
    :g:g:g

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

งานพาแลง 3 ต้องมีแน่นอนครับ เพื่อเป็นการพบกับสังสรรค์กัน แต่ต้องมีการวางแผนให้ดี

พวกเราจัดกันเอง คุยกันได้ แต่ต้องอาศัยความร่วมมือซึ่งกันและกันครับ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ

มีโอกาสสิไปสวัสดีงามๆๆเด้อจ้าบ่ได้ไปพาแลงกะดาย สิไปเบิ่งน๊า ว่า เวปมาสเตอร์หล่อสมคำเล่าลือบ่พะนะ ฮิ้วๆๆๆๆๆๆ เห็นแต่ในรูปอยากไปกระทบไหล่จักหน่อย:g::):g

DJ team สัญลักษณ์ของ james007

สาวไร่อ้อยกะคือสิบ่ต้องบอกว่านั่งหม่องไดเนาะจ้า ::)::)::) เพราะว่าเมิดคืนแฟนเพลงในห้องกล่องขอเพลงบอกว่าเห็นตะหน้าดีเจสาวไร่อ้อยออกกล้องคนเดียวว่าซั้น ฮิ้วววววววววว จั่งไดกะมีงานพาแลง 3 อีกเด้อจ้าอ้ายบ่าวสิพยายามมาร่วมงานให้ได้จ้า และกะยินดีที่ได้รู้จักกับบ่าวหนองคายเนาะจ้าเพิ่นนิสัยดีน่ารักจ้าประทับใจหลายๆๆ และกะทุกคนที่มาร่วมงานมื้อนั้นกะมีตะคนน่ารักเนาะจ้าอยากพ้ออีกจักเทื่อคือกันจ้า:g:g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม

ไปนำแน่เด้อจ้า ปีหน้า บ่รำเด้อ สิจองหน้าฮ้านนนนนนนน ฮิ้ววววววว

ออมน้อย ดีใจหลาย จ้าที่ได้ ไป ร่วม งาน ถึงจะ ได้ ไปดึก ก็ดีใจน้อจ้า
    ทำไงได้ น้อจ้า การงาน บังคับ แต่ จั่งได๋ ถ้ามีขึ้นปีหน้า ออมน้อย กะสิ
    มาอีก จ้า อยาก พ้อ หน้าพี่น้องบ้านมหา อีก ออมน้อย บ่ได้ คุยนำไผเลย
    คุยกะแค่ สวัสดีค่ะ ออมน้อย เสียดาย ค๊า ถ้ามีปีหน้า ได้ มื้อ ออมน้อย จะลางาน
    จัก สามวัน จะ ไป นอนเฝ้าถ่า ไป งานพาแลงอย่างเดียว เลย ออมน้อย ประทับใจจ้า
    อ้ายบ่าวคนเดิม ทุกอย่างดี แล้วจ้า ทำได้ ดีแล้ว ค๊า :g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ พ่อบักเบนซ์
    บ้านหนองทุ่ม เมืองพล ขอนแก่น ...City

เทือหน้า มี สิไปอีกคือเก่าครับ ผมกะได้มีโอกาส ไปงานพาแลง 2 นำคะเจ้าอยู่จ้า กะไปดึกๆ คือกันจ้า ไปฮอดกะบ่พูดพร่ำทำเพลง ยก ยก ยก แล้วกะยก ม่วนหลายครับ ยกมือธุจ้าเอื้อยอ้าย จนมือสิเป็นหล่อย ย้อนพี่น้องเฮาไปกันหลาย ยกแล้วบาดนิกะวินๆ งึกๆ งักๆ อยุ่หน้าเวทีพุ้นหละจ้า ม่วน ไหง่กุ๊บเลยทางนี้ ...... ตบท้ายด้วย ส้มตำมหาปลัยเผ็ด แต่แซบขนาดของ เมรีขี้เมา ที่ทำเอาส่วงเมากับหม่องเลย แซบๆๆ จ้า ::)::) (แต่เผ็ดขนาด)

วันนั้นบ่าวพีบ่ค่อยสำบายปานได๋ แต่กะไปเพราะอยากพบหน้าพบตาพี่น้อง แต่ตอนนี้หายเปื่อยแล้วเด้อจ้า....

คั่นมีครั้งหน้ารับรองว่า สิไปแต่หัวเว็น เลยครับ จัดอีกเด้อจ้า อ้ายบ่าว ถ้าไปม่วนนำพี่น้องอยู่จ้า.......

ขอบคุณบ้านมหาครับที่ทำให้ทุกคนมาเจอกันพ้อหน้าพ้อตาครับ
    :g:g:g:g:g:g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

จัดมาอีกเด้ออ้ายบ่าวผมสิรองานพาแลงสามครับประทับใจหลาย ขอปรบมือให้ผู้ที่อยู่เบื้องหลังและเบื้องหน้าครับ
    :g :g :g :g :g :g :g :g :g
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ปีใหม่

ไม่ได้ไปงานพาแลง2 Re: อยากพ้อหน้าอีกเทื่อ ซิได้บ่อ แต่กะอยากเจออ้ายบ่าวแล้วกะพี่น้องบ้านมหาอีกจังเลยจ้า

พาแลง3สัญญาว่าจะไปจ้า อิอิ

Tags for this Thread