หัวข้อ: เคยบ่อ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

เคยบ่อ

คิดฮอดตอนเจ่าของเข้ามากรุงเทพใหม่ๆๆครับนั่งรถจากดาวคะนองไปหาหมู่อยู่พระประแดงครับเป็นคนที่คั้นนั่งรถแม่นหลับโลดครับ พอขากลับบาดนนิครับนั่งรถมา
    ว่าซิมาลงดาวคะนองหลับเพลินซั่นแล๋วครับเลยป้ายฮอดวงเวียนใหญ่555เกือบแม่นหลงบ้านใด่นั่งรถย้อนกลับมา พอมาอยู่เกาหลีกะมักนั่งกลับในรถเมล์คือเก่าแต่บ่อกล้าเลยป้ายครับย้านหลงอิอิ
    ตามคำเรียกร้องเนาะครับประธานต่ายตอนนั่งรถกลับจากในเมืองบ่อใด่หลับดอกครับตอนนี่อิอิ
    เคยบ่อ

Moderators สัญลักษณ์ของ ต่าย
    บล็อก
    5

Re: เคยบ่อ

อิอิ....ประธานมาเชียร์จ้า...

เอาฮูปรถราในเกาหลีมาให้พี่น้องเบิ่งนำแหน่ตั้วเนาะ..
    จั้งสิจินตนาการออก..ว่าอ้ายพีบ่กล้าหลับเลย เพราะอี้หยัง ฮ่าๆๆๆ::)
    หึยยยยย....เว้ามายาวๆโลด..กระทู้หยังมาสิสั้นคัก..
    ต่ายเอาฮูปราตรีที่เกาหลีมาฝากนำจ้า..อิ อิ::)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

หนุ่มพีครับ ถ้าบ่กล้าหลง มะสิเก่งทางน้อบาดหนิ ลองเบิ่่งเป็นหยางงงงงงง ครับ
    อย่าสุมาหาเฮ็ด ใจบ่หาร หลาย บ่หลงดู๋ ๆ บ่มีเรื่องมาเว้า สู่พี่น้องฟังเด้อครับ

ฮ่า ๆ ๆ เป็นกำลังใจให้เสมอ ยามเธอหลง

อย่าคิดนะว่าเธออยู่ในโลกนี้คนเดียว หนทางไม่เปลี่ยวขนาดนั้น ยิ้ม ๆ ไว้ซิก็อุปสรรคต้องฝ่าฟัน ยังไงเธอก็จะมีฉันคอยห่วงใย

สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์

ฮ่วยมาคือกันแท้อ้ายเหงา เข่ามากรุงเทพใหม่นกกะนังจากนครปฐมมาวงเวียนใหญ่มันบ่อชินกับการนังรถเมล์เนาะนังไปโดนๆมันกะง่วงสั่นแหล่วพุ้นเลยไปฮอดปิ่นเกล้าปุ้นไปไสกะบ่อเป็นได้โทรหาเอื้อยอยู่แถวๆบางโพมาฮับเอา จากนั่นเป็นต้นมายามนั่งรถเมล์ตาเที่ยงที่รี่บ่อกล้าหลับอีกง่วงปานได๋กะบ่อกล้าหลับ นี่แหล่วประสบการณ์ของนกคิดไปคิดมากะยังหัวขวนเจ้าของอยู่ดิเดียวนี่::)

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

เรื่องนั่งหลับเทิงรถเมลล์บ่อยมากจ้า แต่ว่าบ่เคยเลยป้ายมันตื่นเองโดยอัติโนมัติ
    ช่วงรถเมลล์เลี้ยวโค้งจะตกเก้าอี้ประจำเลยคนก็พากันหัวเราะแต่ว่าก็ยังบ่เข็ดหลับ
    จนตกเบาะชินแล้ว เบาะหลังกะเบาะหน้าหล่้นประจำเลยจ้า บ่อายแล้ว
    ::) ::)
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

รอบยิ้มพิมใจ Re: เคยบ่อ

::)::) อ้ายพีจอยเคยเด้อจ้า เข้ากรุงเทพกะหลงคือกัน เห้นข้างรถเมล์เขียนไว้เนาะ ลาดพร้าว พะนะ นางกะขึ้นแล้วบ่เบิ่งหยัง บัดใด๋มันบ่เข้าลาดพร้าวนะ มันผ่านทางแยกเข้าสือๆๆ นั่งไปตั้งไกลคือบ่เห้นมันเขียนว่า ลาดพร้าวซอยนั้นซอยนี้จักเทื่อ จนกระเป๋ารถบอกค่อยพ้อบางอ้อบาดนิ::) อันนั่งหลับเทิ่งรถนี้บ่เคย

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

บ่อเคยหลงดอกครับ....ยามดึกๆ(เมา)มีแต่เมือบ้านบ่อถืก ::)::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเกษตร

บ่เคยหลับดอกจ้า มีแต่นั่งเลยป้ายซื่อๆๆจ้า ::)

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

บู้ยยยยประธานนำมาเชียร์จั่งซี่นี่แม้เนาะครับสมกับเป็นประธานปวงอิอิ
    ประสบการณ์แต่ละคนน้อครับกะซิมีลักษณะเดี่ยวกันคั่นนั่งรถเมล์นี่ครับ จั่งอ้ายโจ่โล่ว่าคั้นเฮาบ่อหลงเฮากะบ่อรู้ทางเนาะครับคั้นบ่อผิดกะบ่อมีถูกแม่นเนาะครับอ้าย น้องนกกะนอนเลยป้ายหลายกว่าอ้ายพู้นตั้วนิบ่อแม่นนอนน้ำลายใหลแล้วติอิอิแซวเล่นเด้อจ้า แม่นยุครับพี่ปุ้ยยามเบรคยามเลี้ยงลังเทื่อเกือบตกเบาะนั่งกะมีจนว่าอยากอายคะเจ่าครับ ลาดพร้าวติน้องจอยนั่งจนว่าสุดสายเลยแม่นบ่อ555
    อ้ายเอ๋เมาแล้วมื้อบ้านบ่อถูกแม่นไปนอนใสน้อครับอ้ายอิอิ น้องนิดดีตั้วนั่งรถเมล๋เลยป้ายนอนบ่อหลับหือแม่นหาแนมผู้บ่าวดอกอิอิ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

เคยแต่บ่จ่ายค่ารถเมล์แหล่วอ้ายแมะพี

Tags for this Thread