หัวข้อ: รวมภาพทีมงานพาเที่ยงที่ร้านลาบเมืองเดช

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    โอ๊ะ........โห ได้ดูแต่ฮูบกะดีใจแล้วหละเฮา

บ่าวก้ำ
    Guest

ร้านอยูไสน้อพีน้องครับ....

ร้านอยูไสน้อพีน้องครับ.... กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ชายหล่ามาดามศรี ร้านอยูไสน้อพีน้องครับ....
    ร้านลาบขมแป๋ตายพะนะ เว่าเป็นตาแซบแท้ เจ้ปุ้ยชิมคำหนึ่งว่าติ นอกนั้นหัวหน้าเผ่าคือสิเหมาเบิ่ดเน้อ เบิ่งซงเพิ่นม่วนอย่างคัก เถื่อหน้าย้านแม่นเอา พวงมาลัยรถอยุ่เน้อ อ้ายบ่าวเฮากะสุ้ๆๆ คือเก่าเน้อคราฟ คนสวยคือดีเจลูกหิน กะขยันออกงานส่ำกันกับน้องร้องผู้บ่าวส่ำน้อย พงศ์น้อย ส กสิน ค่ายบ่าวกันมิวสิค อีกแล้วคราฟท่าน อ้ายศรีกะอ้ายโป๊ยกะบ่เบาเด้อคราฟ 555
    พีน้องครับ ผมคืออยากกินเด้ขมๆนี่ เอาแบบขมตายมา บ่วากัน แล่วร้านอยูไสนอครับ ผมบ่ฮู้..

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    คิดฮอดบรรยากาศร้านลาบเมืองเดชแถะน้อ คือจั่งบ่มีผุใด๋ซวนอีกแนน้อc06:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลาวสวิส
    อยากเด้้เนาะ....อยากไปกินลาบนำซันดอก เห็นบรรยากาศเป็นตาอบอุ่นคัก.....

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ก.กุ้งเผา
    อยากไปนำครับ เป็นตาม่วนแท้รับ

อยากกินนำเด้ครับ อิ อิ

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    เป็นตาม่วนแท้น้อ อยากไปนำเด้

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เอ๊า เศร้าเลยบาดนี่มาเห็นภาพเก่าๆ คิดฮอดพี่น้อง คิดฮอดบรรยากาศเก่าๆ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ อุดม
    หวัดดีครับ ขอถามแน่ครับ ร้านลาบเมืองเดช อยู่แถวใดครับ สิไปลองซิมดู

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ร้านลาบเมืองเดชอยู่ที่อยุธยาค๊า แถวเสนาแมนบ่ค่ะ คริ คริ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

หนุ่มออสติน
    Guest
    เป็นตาม่วนน้อครับผม สักมื้อมีโอกาสสิแวะไปยาม ลองชิมยุดอกเด้อคับ