หัวข้อ: แอบเหงาในเมืองใหญ่

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

แอบเหงาในเมืองใหญ่

มื่ออื่นวันหยุด น้องเขมฯบ่มีโปรแกรมไปใส เื้อื้อยกะเมือบ้านแม่ย่ากับสามี หมู่พวกที่อยู่กทม.กะย้ายงานเมือบ้านกันเบิด น้องเขมฯบ่อยากมีความรู้สึกว่าบ่มีผู้ได๋สิเว้านำแนวนี้เลยค่ะ เอื้อยเด็กน้อยจ๋าาาาาา คุ้มสามเสนบ่มีหยังให้ม่วนอีกติค่ะ ยามได้ไปม่วนนำเอื้อยนำอ้ายกะหายเหงาได้พักหนึ่งพอยามหยุดกะไปนั่งอ่านหนังสือคนเดียว หย่างห้างตากแอร์กะหย่างคนเดียว บ่ม่วนคือเก่า แอบเหงาในเมืองใหญ่แอบเหงาในเมืองใหญ่แอบเหงาในเมืองใหญ่ ชีิวิตหญิงเดี่ยว กะคือน่าเบื่อแท๊เน๊อะ ผู้ได๋มีโปรแกรมกะเอิ้นน้องเขมฯไปนำแหน่เด้อค่ะ ตั้งกระทู้แนวนี่ล่ะค่ะ ขออภัยอ้ายพลนำเด้อค่ะ ไดอารี่ยามเหงาดอกค่ะอ้าย.......

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: แอบเหงาในเมืองใหญ่

ตาหลูโตนแท้เด้......บ่อมีที่ไปกะตั้งกะทู้::)::)

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา

หางานพิเศษทำ หรือ เขียนไดอารี่กะได้ น้องหลิน จั่งสิบ่เหงานะคะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

คั้นเหงากะไปคุ้มสามเสนเด้อครับพี่น้องมาตุ้มมาโฮมกันหลายตั้วครับอยู่หั้นอิอิ