หัวข้อ: สงกรานต์นี้พี่น้องบ้านมหาสิไปไสแนน้อครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี

สว่างใจ สงกรานต์นี้พี่น้องบ้านมหาสิไปไสแนน้อครับ

สงกรานต์นี้พี่น้องเฮาสิไปไสแน้อครับ
    ผมหนุ่มลำซี หยุด 4 มื้อครับผม
    11 เดินทางครับ
    12 โกสุมพิสัย สารคามครับ
    13 ปักธงชัยครัย โคราชครับ
    14 กทม ครับ
    ขับรถกันหายอยากเลยครับพี่น้อง เห็นกันอยู่ข้างทางกะทักกันแนเด้อครับ

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

Re: สงกรานต์นี้พี่น้องบ้านมหาสิไปไสแนน้อครับ

อ้ายหนุ่มลำชีไปเอาบุญนำพี่น้องคุ้มใทอุบลฯเด้อค่ะ 14 เมษา ณ หาดคูเดื่อจ้าาาา

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง

Re: สงกรานต์นี้พี่น้องบ้านมหาสิไปไสแนน้อครับ

คือเดินทางคักแท้หนุ่มลำซี สิมีเวลาม่วนบ่หละ เป็นคนขับรถเสียเปรียบตั้วเนาะเจ้าว่าบ่ เพิ่นพากันม่วนบื้มๆ เจ้าของต้องนอนย้านบ่มีแฮงขับรถ อิอิ เพราะว่าต้องรับผิดชอบผู้ร่วมทางเด้

บ่ไปไสดอกหล่าทำงาน...อยู่ทางนี่ยังหนาวอยู่ เล่นน้ำบ่ได้...
    อยู่ทางเมืองไทยกะพากันเล่นม่วนๆเด้อ...เมาอย่าขับ เดินทางไกลอย่ากินเหล้า...ฮอดบ้านจังกิน...พะนะ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ เซียงเหมี่ยงเมืองสุรินทร์
    สุรินทร์, ร้อยเอ็ด, และ สปป.ลาว

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ Re: สงกรานต์นี้พี่น้องบ้านมหาสิไปไสแนน้อครับ

เซียงเหมี่ยงฯ บ่ได้ไปใสเลยครับ อยู่กับภู กับ ป่า กับเครื่องจักร บ่ได้กลับบ้านจ้อย...Re: สงกรานต์นี้พี่น้องบ้านมหาสิไปไสแนน้อครับ
    พี่น้อง ที่ได้กลับบ้านกะให้สนุกเด้อครับ ขับรถกะให้ระมัดระวัง ค่อยไปค่อยมา....
    เดินทางกลับบ้านโดยสวัสดิภาพครับผม....

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี

เห็นป้ายประกาศแล้วครับน้องเขมราฐ เฮ็ดจั่งได๋หล่ะเมิ่งเอาโลดโปรแกรม
    บ่มีหยังเลยนอกจากขับรถ ขับรถ แล้วกะขับรถ
    อยากไปนำอยู่ครับ แต่วากะอย่างที่เห็นนั่นหล่ะ
    ถ่ายรูปมาฝากแน้เด้อ....เดินทางปลอดภัยครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

ทางนี่กะยังบ่อทันฮู้อยู่ครับ..แต่ว่าใจมันไปฮอดอุบลล่ะตอนนี่..5555 จั่งได๋กะสิพยายามเมือให้ได้ครับ.ถ้าบ่อติดขัดทางอื่น

nooamp
    Guest

11 เย็นเดินทาง 12 เช้าคงน่าจะถึงสุรินทร์ 14 เดินทางกลับ 15 คิดว่าอาจจะอยู่แถวๆ สุพรรณ ฝากพี่ๆนำบุญมาเผื่อด้วยนะคะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองกาญจน์

บ่ได้ไปไสดอกครับ ทุกเทศกาลอยู่จุดตรวจและบริการครับ ประชาชนเดินทางปลอดภัย คือความภูมิใจของเราครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

ทางนี้เล่นอยุบ้านบ่สั่นก่าเข้าเมืองสกล ถ่ารอค่อยสิมีคนจ้างวงไปออกงานอย่างเดียวตอนนิ