หัวข้อ: หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..

หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..

สวัสดีครับพี่น้องบ้านมหาทุกท่าน หลายมื้อก่อนได้คุยกับน้องติ๋ม เปอร์โย (แอดมิน ผุใจดีของเฮา) เผิ่นหว่าอยากรวมเล่ม รายการอาหารที่เผิ่นเคยเฮ็ด แล้วเอามาโพสในกระทู้หมวดอาหาร ในเวบบ้านมหาเฮา บ่าวทิพย์กะเลยเฮ็ดเล่มต้นฉบับ มาให่พี่น้อง ได้เบิ่งก่อนครับ หว่ามักแนวได๋ สวยงามบ่ กะติชมมาก่อนสิเริ่มเฮ็ดเล่มจริง จั่งได๋เฮ็ดออกมาแล้วกะส่อยกันสนันสนุน แหน่เด้อครับ รายได้บ่ได้เอาไปไสดอก มอบให้กองทุนบ้านมหาทุกบาท ทุกสตางค์ โดยบ่หักค่าใช้จ่ายครับ หละกะบ่มีถ่อนี้เด้อครับ ยังสิมี ผญารวมเล่ม หละกะจินตกวีรวมเล่ม ตามออกมา ให้พี่น้องได้อุดหนุนอีกยุครับ ส่อยกันสนับสนุนแหน่เด้อครับ

หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..
    นี่คือแบบปกครับ ออกแบบโดยบ่าวกันต์ ดีไซน์เนอร์ บ้านมหาเฮา

เนื้อในภายในเล่มครับ แบบ1 พิมพ์4สี กระดาษอาร์ตมันทั้งเล่ม
    เนื้อในภายในเล่มแบบ2ครับ พิมพ์ขาวดำ กระดาษกรีนรีดทั้งเล่ม
    กะคึดหว่าพี่น้องสิส่อยกันสนับสนุนน้อครับ บ่าวทิพย์พิมพ์เองกะสิส่อยซื้ออยู่ดอกเอาไปเป็นของขวัญให้หมู่(อั่นพวงกุญแจบ่ขายเด้อครับ ลูกน้องให่เป็นของขวัญวันเกิดแต่หลายปีแล้ว หวงคักอีหลี อิอิ ::) ::) )หวังว่าพี่น้องบ้านมหาคือสิบ่ถิ่มกันน้อครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร

Re: หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..

เอาภาพสีครับ ผมมักภาพสีหนับหนุนเต็มที่ครับหว่าแต่มีสูตรขั่วไข่
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

Re: หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..

:g:gขอให้ขายดีๆเด้อจ้า แพงมาเข้าแถวรอก่อนหมู่เด้อจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ศรีทนได้

ดีจ้า อ้ายทิพ
    สี จองนำ เเน่เด้อ จ้า 500 เล่ม 555
    คืองามเเท้น้อ คนอยุ่ หน้าปกนะ
    เอ็ดภาพ เเล้วน้ำยายไหล พะนะ
    เสี่ยวขอไห้ขายดีเด้อจ้า สุ้ๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ชายหล่ามาดามศรี

ขอภาพสีสะอ้ายทิพ มันจั่งสิเห็น แนวกินแซบๆๆ เด้อคราฟ จองก่อนล่วงหน้าเด้อ จัก เล่มสะก่อน

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

งามๆ กู๊ดไอเดีย ขอจองหนึ่งเล่มเด้อจ้า :g
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA

งามจ้า แต่จอยอยากได้ภาพสีแมะ ภาพสีมันสิงามกว่า เด่นแล้วกะ รูปอาหารชัดเจน ดีนำจ้า แต่แบบนี้กะงาม จอยกะขอจองคือกันจ้า :g:g

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23

โอ้ยยน่อ..ว่าสิจองหลายๆเล่มกะคือสิทรงเพี้ยนๆเนาะ..หนังสือคือกัน..ซื้อมา ๕ เล่มไปจั่งซั่น..ฮ่าๆๆๆ..หมู่อยู่ทางพี้กะมีแต่คนเฮ็ดกับข้าวแซบๆ..มีแต่จะของนิล่ะ..นางรำแม๋ะ..จกแต่ติบข้าวกับล้างจานอย่างเดียวแต่น้อยเอาโลด.. ฮ่าๆๆ..จองๆๆ สีคือกันจ้า
    มองต่าง..อย่างปลง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนุ่มลำซี

จองนำจักเล่มแนครับ
    ครบร้อยอย่างยังครับแนวกินหน่ะ ถ้าบ่ทันครบผมจองนำจักสุตรแนครับ ::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์

เรื่องฮิตน่าอ่าน Re: หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..

ดีครับ แต่ว่าอยากให้เป็นรูปสีทั้งเบิดเล่มRe: หนังสือรวมร้อยสูตรบ้านมหา..เล่มต้นฉบับ..