ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ฟังเพลงที่เล่นด้วยแฟลท ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ ผมเจอมื้อนั้นมาเล่นแถวบ้านผม มือกีตาร์กับมือพิณเล่นเก่งขนาด อยากได้เบอร์โทรติดต่อ มือกีตาร์คะเจ้าสิหาได้จากไสน้อครับไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ฟังเพลงที่เล่นด้วยแฟลท Re: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ไผ่พอหุจั๊กก่ามาเด้อพี่น้องเอ้ยRe: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับRe: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ผมเคยจักอยู่ครับ เดี๋ยวจั่งสิมาบอก หรือสิบอกหลังเมีย โอ๊ หลังไมค์ครับ555

ฟังเพลงที่เล่นด้วยแฟลท Re: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ขอบคุณหลายครับคนตระการ มีแต่อ้ายซายผมนิล่ะครับมาตอบกระทู้....ฮ่าฮ่าRe: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับRe: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับRe: ไผ่พอรุจั๊กคณะประถมบรรเทิงศิลป์แหน่ครับ

ท้าวสุวิต

ฮู้จักแต่ว่าเป็นหมอลำบ้านไผ่ จังหวัดขอนแก่น

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ท้าวสุวิต
    ฮู้จักแต่ว่าเป็นหมอลำบ้านไผ่ จังหวัดขอนแก่น
    มันบ่แมนบ้านไผ่เด้อพี่น้อง

เพิ่นอยู่ บ้านผือ ต.พระลับ อ.เมือง ขอนแก่น สันดอกจังถืก

ดาบ ส.หัวหน่าคณะลึ่งกันดีกับผมเด้อ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ หนุ่มนาทาม
    มันบ่แมนบ้านไผ่เด้อพี่น้อง

เพิ่นอยู่ บ้านผือ ต.พระลับ อ.เมือง ขอนแก่น สันดอกจังถืก

ดาบ ส.หัวหน่าคณะลึ่งกันดีกับผมเด้อ

ผมมักวงประถมขนาดคับ อยากไปเรียนนำมือกีตาร์วงประถมขนาดมีรูปมือกีตาร์วงประถมบ่น้อคับ ขั่นเป็นไปได้ขอเบอร์ติดต่อแหน่คับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวนาตาลเขย่าโลก; 26-09-2009 at 23:06.

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ สาวส่าเมืองอุดร
    Hattiesburg, MS , USA
    นี้เด้อจ้า ลองโทรไปสอบถามเผิ้นเบิ่งเด้อ
    ประถมบันเทิงศิลป์
    บ้านพัก : เลขที่ 259 ม.1 บ้านผือ ต.พระลับ อ.เมือง จ.ขอนแก่น
    โทรศัพท์ : 043-327233 , 081-739-8374

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    ซ่อยกันสืบสานของดีบ้านเฮาไว้เด้อครับ ให้กำลังใจทุกคณะ ทุกศิลปินครับ

อ้ายหนุ่มนาทาม ลึ่งกันกับ ดาบ ส.วะติอ้าย ถามให้แนวงเพินค่าจ้างหลายปานได๋ มักคักสิเก็บเงินจ้างเพินมาลำบุญเฒ่าแม่ อิอิ ...