หัวข้อ: หาพิณ

บุญแจ่ม
    Guest

หาพิณ

อยากได้พิณงามๆจักโต มีเอกลักษณ์ ออกแนวอีสานโบราณกะได้ แถวขอนแก่นมีบ่หน้อ พอมีคนฮู้จักบ่คับ ขอบคุณคับ โปร่งหรือไฟฟ้ากะได้

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

Re: หาพิณ

อันนี้ขั่นเจ้าอยากได้พิณแบบโบราณคือบ่ไปหาอยุบ้านหนองกินเพล วารินชำราบ เฮือนอาจารย์ใหญ่แห่งการดีตพิณอาจารย์ทองใส ทับถนน Re: หาพิณRe: หาพิณRe: หาพิณRe: หาพิณ

บุญแจ่ม
    Guest

เพิ่นเฮ็ดขายบ่ครับ ราคาประมาณเท่าได๋ครับ อยากได้จักโต

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม

Re: มาเด้อ

Re: มาเด้อ กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บุญแจ่ม Re: มาเด้อ
    เพิ่นเฮ็ดขายบ่ครับ ราคาประมาณเท่าได๋ครับ อยากได้จักโต
    สำหรับผมบ่เอาพิณโบราณดอกเอาพิณไฟฟ้าซือๆก่าพอแล้วครับ แต่ที่ผมแน่นก่าคือเอฟเฟกผมต้องดี......ในใจผมขั่นมีเงินผมเอาเอฟเฟกพร้อมมิกเซอร์ราคาหมื่นกว่าบาทแล้วRe: มาเด้อRe: มาเด้อRe: มาเด้อ

Re: มาเด้อRe: มาเด้อRe: มาเด้อRe: มาเด้อRe: มาเด้อRe: มาเด้อ

Jcomp
    Guest

ของผมนิสายทางนาหว้า มีหัวพิณแบบ 3 มิตินำเด้อ อิอิ ไม้ยูงอย่างดี

บุญแจ่ม
    Guest

ผมอยากได้พิณโตงามๆจักโต เสียงไคแน่ พอได้เล่นให้เจ้าของฟังนี่แหละ อยากได้แถวๆใกล้ขอนแก่น เอฟเฟ็คผมบ่สนดอก ผมบ่ได้เอาไปเล่นนำงาน มักเล่นยามอยู่คนเดียวกับยามคึดออดผู้สาวซือๆ แนะนำแน่เด้อคาบ

Jcomp
    Guest

สั่งเฮ็ดกับทีมงานมรดกอีสานเด๋คัรบ

gigalo_1979
    Guest
    พุ้นเด้ออ้าย ทางนาหว้า นครพนม เพิ่นจัดส่งทางไปรษณีย์ให้ฟรี พิณโปร่ง 900-1200 แล้วแต่ลองเข้าGooGle พิมพ์ พิณ เงเด้ออ้าย

บ่าวหมอแคน
    Guest
    ได้ไป่น้อคับคั่นบ่ทันได้สิบอกหมู่ให่เผิ่นเรียนอยุคณะศิลปกรรม มมส.
    เอกพิณโดยตรง เผิ่นกะเฮ็ดขายพร้อม ของผมกะเอานำเผิ่นนี่หละ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ vieng
    กบินทร์บุรี-บางเขน
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวหมอแคน
    ได้ไป่น้อคับคั่นบ่ทันได้สิบอกหมู่ให่เผิ่นเรียนอยุคณะศิลปกรรม มมส.
    เอกพิณโดยตรง เผิ่นกะเฮ็ดขายพร้อม ของผมกะเอานำเผิ่นนี่หละ
    ติดต่อให้ผมนำแหน่เด้อ PM ไปหาท่านแล้ว

Tags for this Thread