หัวข้อ: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ

เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ

ทุกเช้า ทุกคืน ทุกวัน เป็นแบบนี้ไม่มีวันเปลี่ยน วนเวียนอยู่แบบนี้เสมอ กว่าสิลุกออกจากเก้าอี้ที่รัก ออกจากหน้าจอน้อย ๆ ได้ ตัดใจแล้วตัดใจอีกจ้า ยามใด๋ว่าสิเลิกเหมือนประชดจ้า เล่นซอดแจ้ง เลยจ้า ข้าวบ่กิน น้ำบ่กิน แต่ทำไมถึงอ้วนจัง ::)

แต่ช่วงนี้ดีหน่อยหนึ่งละสายตาจากห้องกล่องขอเพลงได้บ้าง เพราะเข้าไปบ่ค่อยมีหมู่เว้าไปเว้าคนเดียวกะรู้สึกว่า ย้านพี่น้องรำคราญจ้า เลยอดใจไว้ไม่เข้าไป (บ่แม่นดอกตั้วจ้า) งานหลายจ้า ล้นโต๊ะอยู่ และกะงานด่วนด้วยล่ะ มื้อนี้ลาครึ่งมื้อจ้า เพราะอีแม่ อีพ่อ น้า น้องและ หลานแวะมายาม เพิ่นกลับจากไปส่งน้าที่หาดใหญ่จ้า เมื่อวันที่ 18 เม.ย. พู้นจ้า มาถึง เมื่อคืนนี้จ้า พอดีแม่เด็กน้อยท้องเสีย ตอนแรกว่ากินยาสิเซา เลยบ่ได้ไป รพ. พอประมาณดึก กะพากันไป รพ.รามาจ้า เด็กน้อยบ่ฮู้เลยบ่มีคนปลุกตื่นมาตอนอ้ายพลกลับมาแล้วจ้า ลูกสาวอีแม่แย่เลยจังเลยจ้า สู้ลูกชายอีแม่บ่ได้จ้า เพิ่นดีจังเลยจ้า

อ้ายพลบอกว่าแม่นอนให้น้ำเกลืออยู่ รพ. ง่วงเลยกลับมาก่อนให้ น้าเฝ้าอยู่ รพ.คนเดียวจ้า พอ ประมาณ 7 โมง รพ.กะโทรมาว่ามาจ่ายแล้วรับคนป่วยกลับด้วยนะคะ อ้ายพลกะเลยไปรับแม่และน้ากลับมาบ้านจ้า เด็กน้อยกะเลยลางานครึ่งวันจ้า หลังจากกินข้าวเช้าเสร็จเพิ่นกะพากันเดินทางกลับ ชัยภูมิต่อจ้า

เด็กน้อยกะสิอาบน้ำไปทำงานแล้วล่ะ เพิ่นบอกว่า ช้าไม่ทันสมัยนะ อิอิอิ ไปล่ะค่ะ นี้ค่ะชีวิตคนติดแซท เบิ่งไว้ซะ อย่าได้เอาเป็นเยี่ยงอย่าง ไม่ดีเลยนะ อิอิอิ

ไม่หายไม่เลิกเลยสักที่ ทุกวัน ทุกคืน ทุกเช้า บาย ๆๆๆ จุ๊บ ๆๆๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ

ติกกะติดโพดดดดดดด...เป็นตาไปหลอยดับไฟอยู่ดอกแนวนี่ 555555

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ

::)::) น้องเขมลองไปส่องเบิ่งห้อง แชท นำเพิ่นกะน้า สิติดคือเอื้อยเด็กน้อยบ่ ::)

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หน่อยเบล

คนทางนี้บ่อยากเว้าจ้าพี่เด็กน้อย...อิอิอิ
    แต่ว่าช่วงนี้กำลัง พยายามอยู่จ้า::)::)::) (สุ้ๆให้กำลังตัวเอง)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง

ซะพ้ออ้ายพลลาวจ่มดอก

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand

เมื่อ 6 ปีที่แล้ว แม็กกี้กะติดแชทแบบนี้คือกันจ้า เอื้อยเจ้ย
    บางทีกะเล่นยันเช้าจ้า เดี๋ยวนี้ติดเกมแทน อิอิ แม็กกี้เล่น The Sims 2 ค่ะ แต่งตัว แต่งบ้าน ทำอาหารทั้งวัน เอิ๊กๆ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ช่วงนี้เป็นช่วงแห่งการสิหย่าห้องแซทค่ะ สู้สู้ เด็กน้อยที่รัก เด็กน้อยทำได้ ถ้าใจพร้อม ถึงกายไม่พร้อม กรี๊ดดดดดดดดดดดดดด ไปล่ะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน

555ทางนี่กะติดคือกันละเนาะมันทำให้สนุกเพลิดเพลินดีมื้อใด๋บ่อใด้เช้าห้องเพลงแชทแม่นนอนบ่อค่อยหลับกลิ้งไปกลิ้งมายุ มื้อใด่เข้าห้องแชทละกินข้าวแซบนอนหลับอิอิ แต่กะบ่ออยู่ดึกดอกครับซุมื้อนี่กะห้าทุ่มเที่ยงคืนทางเกาหลีกะไปนอนแล้วกะมีเคยซอดแจ้งยุสองเทื้อมั้งกะบ่อซอดปานใด๋ดอกครับตีสี่กว่าๆๆนี่ละกับตีห้า ตั้งแต่เข้าห้องเพลงมาตั้งแต่แรกจนฮอดนี่กะยังบ่อห่างหายแชทมาใด่ปีกว่าแล้วครับ มีพี่น้องหลายคนที่รู้จักกันในห้องแชทครับคั้นซิห่างหายอิหลีกะคงซิแม่นกลับไปยุบ้านพู้นละมั้งครับอิอิหือไปวัดถ้ำกระบอกกะบ่อรู้คือกันครับ.........

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล

ผมรู้สึกดีใจมากครับ ที่เห็นเธอมีความสุขได้ทำในสิ่งที่เธอชอบ และเห็นว่าดี

แม้ว่าตอนนี้ผมจะทุกข์ใจก็ตาม Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ Re: เบื้องหลังคนติดแซท จ้า อิอิอิ

บอกอยากเว่าเลยพี่เด็กน้อย
    แพงเองกะคักคือกัน มื่อได๋บ่ได้เข้าห้องแชท กินข้าวกะบ่แซบ
    นอนกะบ่หลับ เรื่องลองเลิกเล่น ลองหลายเทื่อแล้วจ้า แต่บ่พอช.มดอกจ้า
    มันบ่เป็นตาอยู่ บางมื่อเล่นๆไปว่าจะนอน ลาขะเจ้าอยู่สิบเที่ยวกะบ่ได้ไปนอนจนว่า
    แจ้งเอาซื่อๆ::)

Tags for this Thread