หัวข้อ: พี่หน่อยแกงเห็ดให้กินแหน่ค่ะ

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ

เรื่องฮิตน่าอ่าน พี่หน่อยแกงเห็ดให้กินแหน่ค่ะ

พอดีอ้ายทวีชัยเพิ่นเมือบ้าน เขมราฐ ค่ะ เพิ่นได้เห็ดละโงก กับเห็ดปลวก

มาฝากน้องเขมเลยเอามาให้พี่หน่อยแกงให้กินก่อนค่ะ ซดฮ้อน ๆ เนาะค่ะ

พี่หน่อยแกงเห็ดให้กินแหน่ค่ะ

พี่หน่อยแกงเห็ดให้กินแหน่ค่ะ
    http://www.baanmaha.com/community/12...ยพล.html
    ขอบคุณเห็ดจากอ้ายทวีชัยเด้อค่ะ อิอิ
    หากินง่ายปานอ้ายบ่าวคนเดิมแล้วล่ะค่ะน้องเขมกะดาย

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    น้องเขมแบ่งมาให้แกงนำแน่เด้อมีผักติวบ่อละแกงใส่ผักติ้วส้มๆๆแซบคักเด้อครับแม่นผักติวยุบ่อน้อถุงข้างๆๆนะครับ

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    แกงแล้ว กะจักถ้วยแหน่เด้อครับน้องเขม

ว่าแต่เมรีที่รักเพิ่นฮอดที่ทำงานยังหนอ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    พล พระยาแล เชื่อมั่นและศรัทธามิตรภาพในบ้านมหา และหวังว่ามิตรภาพแห่งการแบ่งปัน

การไปมาหาสู่ ความรักแบบพี่แบบน้อง จะยังคงยั่งยืนตลอดไป

ขอบคุณบ่าวคนเดิม ที่ทำให้มิตรภาพแห่งโลกไซเบอร์ได้เจริญงอกงามครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    แกงเสร็จแล้วกะเอามาซิมแนเด้อน้องหล่า บักติ้วบ่มีไปเอาอยู่บ้ายอ้ายธนิตเด้อหล่า
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    พล พระยาแล เชื่อมั่นและศรัทธามิตรภาพในบ้านมหา และหวังว่ามิตรภาพแห่งการแบ่งปัน

การไปมาหาสู่ ความรักแบบพี่แบบน้อง จะยังคงยั่งยืนตลอดไป

ขอบคุณบ่าวคนเดิม ที่ทำให้มิตรภาพแห่งโลกไซเบอร์ได้เจริญงอกงามครับ

เกี่ยวหยังกับแกงเห็ดล่ะนี่.....คือบ่อมีคำว่าเห็ดเลย ฮ่าๆๆๆ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    น้องหลินให้เอื้อยกินนำแนเด้อจั๊กถ้วย...น้องหน่อยแกงแล้วกะเย๊าะไว้ให้เอื้อยนำแนเด้อ..อิอิ..หากินทั้งสองทางล่ะบาดเนี๊ยะ..tim:

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ผู้บ่าวหำน้อย

แกงใส่น้ำยานางเด้อครับเอื้อย

คือสิเป็นตาแซบหลายเน๊าะครับ ผมคือสิหากินยากอยู่เด้อ

ว่าสิแกงเห็ดจ้า ปรากฏว่าเห็ดเด็กน้อยหายแมะ หึยยยย น้องเขมลักของเด็กน้อยมานี่เอง งั้นแกงแล้วให้กินนำแนะเด้อจ้า อิอิอิ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ตกลงแม่นหยังกันแน่ คนคระการ แกงเห็ดกะบ่แม่น สร้างกระแสติ ดีเจพลฯ คนหล่อ
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

Tags for this Thread