หัวข้อ: ภาพบ้านมหาคุ้มสามเสน..สัญจร.. ไปบ้านอ้ายคนพนมไพร

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    สวยงามทีเดียว บ้านอ้ายเพิ่นปลูกของกินบ้านเฮาไว้หลายคัก
    ขอให้อ้ายธนิตอยู่เย็นเป็นสุขเด้ออ้าย ขึ้นบ้านใหม่อีกมื้อได๋น้อสิไปต้อดกินอีกอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    บ้านร่มรื่นน่าอยู่จังเลยค๊าอ้ายนิตย์ ผักบ้านเฮาก็มีบ่ต้องไปตลาด
    อยากปลูกผัก ปลูกต้นไม้ ซิมีโอกาศซื้อบ้านในกรุงเทพบ่น้อปุ้ยกะด๋าย
    กรี๊ดดดดดดด ตุ๊กตาควาย 2 ตัว เป็นตาฮักจ้าอ้าย อุบอิบ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    บ้านงามแฮงเลยจ้าอ้ายคนพนมไพร มีพืชผักสวนครัวแบบบ้านๆเฮา บรรยากาศทุกคนในบ้านกะเป็นตะอบบอุ่นดีหลาย..มื้อหน้าถ้าหลงเมียงกรุงกะขอแวะไปกินน้ำแนเด้ออ้าย..สิไปลักหน่อไม้กอนั่นน่ะน้าอ้าย..ขอให้ รวยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆเด้อจ้าอ้าย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ มันฑนา
    บ้านเพิ่นงามหลายจ้า....เจ้าของบ้านกะใจดีมาก ๆเลยค่ะ ปล่อยให้พี่น้องบ้านมหา ตะลุยครัว อยากกินหยังกะเฮ็ด หาเอาโลดเพิ่นว่า.... บรรยากาศน่าอยู่มาก ๆค่ะ .....

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย

พบปะพูดคุย เสียดายนอ

งามๆๆๆๆ จ้า เสียดายคัก บ่ได้ไปนำหมู่ อิอิ

อบอุ่นๆๆๆๆๆๆ สวนน่าฮัก

เสียดายนอ อยู่บ้านใหม่ ขอให้ร่ำรวยๆๆๆ เด้อจ้า เสียดายนอ
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    บ้านสวยจังเลย อ้ายธนิต

เสียดายจังเลยนะคะที่ไม่ได้ไปร่วมงานด้วย แม็กกี้ติดบวชชีจ้า

ขึ้นบ้านใหม่แล้วก็ขอให้อยู่อย่างร่มเย็น เป็นสุข ขอให้ร่ำรวย สุขภาพแข็งแรงเด้อจ้า

ปล. เบิ่งสายตาอ้ายพลแล้ว หวาดกลัวแทนอ้ายต่วงจัง เผิ่นคิดอิหยังอยู่ในใจน้อ ตาเยิ้มซะ อิอิ
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand

มืออ้ายพงษ์ หรือนี่ คิดว่ามือแม่นาค ทำไมมันย้าว ยาว แบบนั้นอ่ะ :1-
    ล้มแล้วฟื้นยืนสู้ชูช่อใหม่ เพราะต้นยังสดใสผลิใบเขียว
    ลุกขึ้นต้านลมฝนต้นเป็นเกลียว รากยึดเหนี่ยวซับซ้อนกับพื้นดิน

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    แนวอยู่แนวกินมื้อนั้นมีแต่แนวแซบครับโดยเฉพาะหนมจีนน้ำยาป่าฝีมือน้องกอล์ฟกับน้องเขมแล้วกะบ่าวโจ่โล่ ผมซัดสองจานพูนๆ เลยครับ ประทับใจเจ้าของบ้านหลายครับ ถ้ามีโอกาสซิไปยามอ้ายธนิตลาวอีกอยู่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    บ้านงามอิหลี...หม่องนั่งกะหลาย

เป็นตาไปดุๆยุคับบ้านนิ

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ พงศ์น้อย ส กสิน
    ผมไม่รู้ ผมนอนนา
    บล็อก
    5
    บ้านอ้ายธนิตย์งามหลายครับ มื้อนั้นเสียดายฝนตกน้อครับ บ่จั่งสั่นพี่น้องสิได้เห็นสุ้มเหล้าที่อ้ายธนิตย์เพิ่นจัดไว้ อย่างงามเลยครับ เข้ากับบรรยากาศรอบๆบ้าน ร่มรื่น ร่มเย็น น่าอยู่

Tags for this Thread